+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Horní Náměstí u

Klíčová slova: Apartmány,Horní,Náměstí,ubytování,Rokytnice,nad,J

E-mail: Pension-Rokytnice-Horni-Namesti@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Apartmány Horní Náměstí se nacházejí v horských domech, které tvoří malé náměstí. Přímo v domě je lyžárna, půjčovna lyží, restaurace, lyžařská škola, půjčovna horských kol, obchody se sportovním a jiným zbožím a samoobsluha. Nabízíme Vám ubytování ve dvou apartmánových bytech na Horním Náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Web: www.horni-namesti-rokytnice-nad-jizerou.az-hotel.net/

Další související informace

Apartmány Doma ubytování Janov nad Nisou

Apartmány,Doma,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani – K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem.

Penzion Nola ubytování Ro

Penzion,Nola,ubytování,Rokytnice,nad,Jizerou,ubyt – Penzion Nola v Rokytnici nad Jizerou nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, až pro dvě děti do 12-ti let, kde každý je vybaven vlastním sociálním zařízením. Možnost zapůjčení televize na pokoj. V penzionu Nola v Rokytnici nad Jizerou se rovněž nachází osvětlené

Penzion Nad Vodopády ubyt

Penzion,Nad,Vodopády,ubytování,Horní,Město,Horni, – Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Hosté se mohou ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře se najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. I děti si v penzionu Nad Vodopády přijdou na své a to díky dětskému hřišti, v létě vyhřátému bazénu a mnoho dalšího. Penzion Nad vodopády v Rešově najdete na okraji obce, v sousedství národní přírodní památky Rešovské vodopády v oblasti Nízkého Jeseníku.

Načítání trvalo 0.3857 sekund.