+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Hut v Harrachov

Klíčová slova: ubytování,harrachov,apartmány,penzion

E-mail: ala-carte@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Nově postavený rodinný dům se třemi apartmány se nachází v klidné lokalitě Harrachova, přímo u lesa a přitom jen 15 minut od centra. Naše apartmány jsou moderně zařízené. V létě je možnost přímo u domu využít grilování, nebo táborové ohně a pro děti je tu dětské hřiště. V zimě můžete přímo od domu vyjet na běžkách a máte na výběr z několika tratí.

Web: www.apartmanyhut.cz

Další související informace

Penzion Hostel Akát ubytování Praha 5-Smíchov

Penzion,Hostel,Akát,ubytování,Praha,5-Smíchov,Prah – V našem pensionu a apartmánech a nově i v hostelu jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV. Každý z pokojů v penzionu lze využít jako jedno a vícelůžkový.

Penzion Klondajk ubytování Harrachov

Penzion,Klondajk,ubytování,Harrachov,ubytovani – Penzion Klondajk poskytuje příjemné ubytování v horském prostředí Krkonoš. Disponuje 4 velkými dvoulůžkovými pokoji s 2 přistýlkami a 1 apartmánem pro 2+3 osoby. Každý z pokojů má v základním vybavení sociální zařízení.

Penzion Relax Martina uby

Penzion,Relax,Martina,ubytování,České,Budějovice, – Pohodlný penzion Relax Martina nabízí ubytování v 1 jednolůžkovém pokoji, 2 apartmánech pro 6 osob, 2 apartmánech pro 4 osoby a 2 apartmánech pro 2 osoby. Součástí každého vkusně zařízeného apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatná plně funkční kuchyň, televizor se satelitním příjmem, vysokorychlostní připojení na internet, radio a pro případné příjemné posezení slouží venkovní terasa.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.