+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Hut v Harrachov

Klíčová slova: ubytování,harrachov,apartmány,penzion

E-mail: ala-carte@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Nově postavený rodinný dům se třemi apartmány se nachází v klidné lokalitě Harrachova, přímo u lesa a přitom jen 15 minut od centra. Naše apartmány jsou moderně zařízené. V létě je možnost přímo u domu využít grilování, nebo táborové ohně a pro děti je tu dětské hřiště. V zimě můžete přímo od domu vyjet na běžkách a máte na výběr z několika tratí.

Web: www.apartmanyhut.cz

Další související informace

Penzion Pretty ubytování Harrachov

Penzion,Pretty,ubytování,Harrachov,ubytovani – Pension nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením,ledničkou a TV.V létě je k dispozici venkovní posezení s krbem a ohništěm.Služby solárium,sauna,bezdrátové připojení k internetu.Penzion má vlastní parkování.

Penzion Žuhansta ubytování Bušovice

Penzion,Žuhansta,ubytování,Bušovice,Busovice,Zuhan – Ubytování ve dvoulůžkových,třílůžkovém pokoji a apartmánech.K dispozici TV,WiFi,letní terasa,parkoviště.Místnost pro kola,pračka,žehlička.Hračky a hry pro děti i dospělé.Možnost samostatného vaření,snídaně.

Penzion Apartmány Černý j

Penzion,Apartmány,Černý,jezdec,ubytování,Lednice, – Penzion Černý jezdec má pro své hosty připravené ubytování v nekuřáckých dvoulůžkových pokojích, studiích a apartmánech. Pokoje jsou tvořeny koupelnou s WC, a sprchovým koutem, pokojem s manželskou postelí.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.