+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Jáchymov ubytování Jáchymov

Klíčová slova: Apartmány,Jáchymov,ubytování,Jáchymov,Jachymov,Jac

E-mail: Apartmany-Jachymov@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Dům má bezbariérový přístup a využití apartmánů je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem. Celkem je ve 2 apartmánech možno ubytovat až 9 osob.

Web: www.apartmany-jachymov-jachymov.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Lesní Zámeček BEL

Penzion,Lesní,Zámeček,BELVEDER,ubytování,Jáchymov – Lesní Zámeček Belveder se nachází na kraji lázeňského města Jáchymov, směr Karlovy Vary. Je umístěn již přímo v lese, dostupný autem po odbočení z hlavní silnice spojující Jáchymov s Karlovými Vary. Pěšky dostupný po vycházkové lesní cestě.

Penzion Apartmány Vila He

Penzion,Apartmány,Vila,Hedvika,ubytování,Rožnov,p – Tři apartmány se skladbou lůžek: 2+1 přistýlka, 3+2 přistýlky a 4+2 přistýlky. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory atd.) dále koupelna s WC (sprchový kout

Hotel Praha ubytování Jác

Hotel,Praha,ubytování,Jáchymov,Jachymov,ubytovani – Lázeňský dům PRAHA Jáchymov poskytuje k ubytování 76 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.