+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Jáchymov ubytování Jáchymov

Klíčová slova: Apartmány,Jáchymov,ubytování,Jáchymov,Jachymov,Jac

E-mail: Apartmany-Jachymov@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Dům má bezbariérový přístup a využití apartmánů je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem. Celkem je ve 2 apartmánech možno ubytovat až 9 osob.

Web: www.apartmany-jachymov-jachymov.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Akademik Běhounek u

Hotel,Akademik,Běhounek,ubytování,Jáchymov,Jachym – Lázeňský hotel AKADEMIK BĚHOUNEK byl postaven v roce 1975. Budova se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor.Ubytování nabízí tento jáchymovský lázeňský hotel v různých kategoriích, včetně komfortních apartmánů. Celková kapacita sanatoria je 270 lůžek - 106 dvoulůžkových (z toho 6 bezbariérových pokojů) a 50 jednolůžkových pokojů, 4 komfortní apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlným účelovým nábytkem, koupelnou, WC, fénem, TV se satelitními programy, rádiem, lednicí, minibarem, částečně zabudovaným trezorem, telefonem a balkonem. Z každého balkonu je výhled do krásné okolní přírody. Doplňující ubytovací kapacitou Lázeńského sanatoria AKADEMIK BĚHOUNEK je depandance DALIBOR a depandance JITŘENKA. Snídaně, obědy a večeře se podávají formou rautu ve dvou prostorných restauracích. Hosté mohou navštívit i lobby bar s obsluhou a se salonkem pro nekuřáky, střešní terasu s kavárnou.

Penzion H ubytování Jáchy

Penzion,H,ubytování,Jáchymov,Jachymov,ubytovani – Pokoje rodinného penzionu H jsou útulně zařízené, většina z nich disponuje balkonem a součástí všech je vlastní sociální zařízení, TV, SAT, lednice. Penzion má vlastní parkoviště, které se na noc uzavírá.

Hotel Praha ubytování Jác

Hotel,Praha,ubytování,Jáchymov,Jachymov,ubytovani – Lázeňský dům PRAHA Jáchymov poskytuje k ubytování 76 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem.

Načítání trvalo 0.0818 sekund.