+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány JASNÁ - Biela P

Klíčová slova: Apartmány JASNÁ - Biela Púť

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Apartmány Jasná poskytují ubytování v pěti jednolůžkových a 12 dvoulůžkových apartmánů s celkovou kapacitou 87 lůžek. Pokoje jsou rozmístěny v přízemí a 1. poschodí. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyňkou/kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným parkovacím místem.

Web: apartmany-jasna-biela-put.hotely24.sk/

Další související informace

Autoškola Praha 7

Autoškola Praha 7 - Holešovice – Kompletní služby v oblasti výcviku a výuky v řízení motocyklů (AM, A1, A), osobních vozidel (B), autobusů (D), nákladních vozidel (C) a přípojných vozidel (E).

Chovatel - rádce

Chovatel - rádce – Máte doma nové zvířátko a potřebujete si zjistit, jak se o něj přesně starat, co žere a jak o něj pečovat, aby se mělo dobře? Podívejte se na naše stránky, kde vám poskytneme potřebné informace. Máte doma nové zvířátko a potřebujete si zjistit, jak se o něj přesně starat, co žere a jak o něj pečovat, aby se mělo dobře? Podívejte se na naše stránky, kde vám poskytneme potřebné informace.

Darčeky s potlačou

fotodarčeky - šálky, vankúše, tričká, mikiny – Mimoriadny ľudia si zaslúžia mimoriadne prekvapenie. Spoločne splníme sen vašim najbližším. Obyčajné tričko, šálka či vankúš sa zrazu zmenia na neobyčajný darček. Zdá sa vám, že fotodarčeky sú príliš drahé? Tak vstúpte na našu stánku a budete milo prekvapený. Garantujeme prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.