+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány JASNÁ - Biela P

Klíčová slova: Apartmány JASNÁ - Biela Púť

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Apartmány Jasná poskytují ubytování v pěti jednolůžkových a 12 dvoulůžkových apartmánů s celkovou kapacitou 87 lůžek. Pokoje jsou rozmístěny v přízemí a 1. poschodí. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyňkou/kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným parkovacím místem.

Web: apartmany-jasna-biela-put.hotely24.sk/

Další související informace

Betono-průmyslové podlahy

betonové - průmyslové podlahy, drátkobeton... – NEEDFUL s.r.o. - společnost, která vyrábí betonové a průmyslové (pancéřové) podlahy a drátkobeton. Poskytuje nejen četné úklidové služby, ale dále i taky stavební a inženýrskou činnost, dále i ready made.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc - ONLINE - Onur a Šeherezáda – Tisíc a jedna noc - ONLINE - Onur a Šeherezáda. Web seriálu a online epizody. Novinky a aktuální dění z Tisíce a jedné noci. Architektka Šeherezáda, charismatický Onur, příběh plný lásky a nečekaných zvratů. Informace o oblíbené turecké telenovele 1001 Gece, jenž vysílá televize Nova.

Sportovní hala - ubytovna ve Skalné

Sportovní hala - ubytovna,ubytování ve Skalné – Moderní sportovní hala ve Skalné nabízí širokou možnost sportovního vyžití a možnost ubytování pro 40 osob. Je zde kompletně zařízená kuchyň s jídelnou, ve které je možné samostatně hospodařit. Součástí haly jsou i společenské místnosti s TV LCD 106 cm, SAT, DVD a knihovna s veřejným přístupem na internet. Sportovní hala se také pyšní „síní slávy“ skalenského rodáka Pavla Nedvěda.

Načítání trvalo 0.0959 sekund.