+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Klínovec ubytov

Klíčová slova: Apartmány,Klínovec,ubytování,Loučná,Loucna,Klinov

E-mail: Pension-Loucna-Klinovec@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: Moderně zařízené apartmány Elan a Scott o velikosti 33 m2, vhodný pro 1 - 4 osoby, umístněné ve 2. nadzemním podlaží budovy. Součástí apartmánu je 1 parkovací stání na vyhrazeném parkovišti u domu. Apartmány jsou kompletně vybaveny novým nábytkem.

Web: www.apartmany-klinovec-loucna.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Apartmány Cestář ubytování Boží Dar

Apartmány,Cestář,ubytování,Boží,Dar,Bozi,Dar,Cesta – Apartmány Cestář nabízejí ubytování ve 4 moderně a útulně zařízených apartmánech, ideální pro rodiné rekreace ale i individuální rekreaci. Každý apartmán má obývací pokoj s TV, ložnici, kuchyňku a sociální zařízení.

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni, – Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Apartmány Fama ubytování

Apartmány,Fama,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Ubytování: Do vybavení apartmánů je zařazen internet, kabelová televize, sociální zařízení v podobě vany a toalety. Dále pak lednice a vybavený kuchyňský kout. Možnost ubytování až pro 6 osob ve dvou ložnicích. Gastronomie: Ubytování bez stravování. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni. Stravování je možné zajistit v řetězci restaurací Fama, který nabízí snídaně, obědy, večeře, bankety, rauty i catering.

Načítání trvalo 0.3184 sekund.