+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány LIPTOV Liptovsk

Klíčová slova: Apartmány, LIPTOV, Liptovský Mikuláš,ubytování

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Apartmány Liptov nabízí celoroční ubytování v 35 dvoulůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 110 pevných lůžek s možností přistýlky. Apartmány Liptov jsou zařízeny v moderním stylu s důrazem na jednoduchost a pohodlí

Web: www.apartmany-liptov.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Your Apartments

apartmány, apartmá, pronájem apartmánů, pronajem – Krátkodobý pronájem apartmánů v centru Prahy, možnost online rezervace, široká nabídka apartmánů od levných až po luxusní. Ubytování od 1 osoby až po velké skupiny. Až o 40% nižší cena než při ubytování v hotelu v Praze. Slevy pro rodiny i firmy.

Ubytovanilevne.eu

Ubytování, hotely, penziony, apartmány, chaty – Katalog ubytování všech typů, jako jsou hotely, penziony, chaty, chalupy, apartmány a spousta dalších v České Republice a na Slovensku. Možnost výběru dle mnoha kritérií s kontakty přímo na majitele či provozovatele objektů.

Split, Chorvatsko

split, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Splitské riviére. Město je kombinací historických památek, divadel, kin, restaurací, nákupních center a mnohých nočních klubú. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.