+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Nový Svět a Elisabeth

Klíčová slova: keywords

E-mail: apartmanynovysvet@centrum.cz.

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Nabídku komfortního a pohodlného ubytování nabízí Apartmány Nový Svět Třeboň, které nalezneme jak ve stejnojmenné budově koncipované do tvaru písmene U, tak ve stejné lokalitě jen několik desítek metrů vzdáleném apartmánovém domě Elizabeth.

Web: www.apartmany-novysvet.cz

Další související informace

Pension Filip

keywords – Penzion je obklopen rozsáhlou rozmanitou zahradou, kterou můžete využít jako místo odpočinku nebo jako místo přátelského posezení s možností grilování. V současné době nabízí penzion ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím o celkové kapacitě 25 - 33 osob. Parkovat lze přímo před pensionem na uzavřeném parkovišti (Penzion Filip vlastní 6 parkovacích míst).

Pension Im Garten

Pension Antoni, penzion, ubytovani – Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovými kouty. K dispozici je nápojová lednička a menší lednička k uložení vlastních věcí. Dále je zde společenská místnost, kde je instalován satelit. V objektu pensionu se nachází vlastní parkoviště, které lze uzamykat. Úschovna kol, na objednání služby kadeřnice, kosmetika, masáže, cvičení.

Penzion Celnica

keywords – Penzion Celnica je nově otevřené ubytovací zařízení pro cyklisty, turisty a lyžaře. Poznáte, že každé ze tří pater penzionu je stylem interiéru inspirováno některou ze světových kultur. Můžete se tak ubytovat v toskánském apartmánu, v apartmánu s atmosférou Indonésie či severských zemí. Pokud Vás zaujme místní rázovitá krajina, můžete využít ubytování v apartmánu ve stylu tradičních valašských jizeb. „Penzion Celnica – posunuli jsme hranice komfortního ubytování k přijatelným cenám.“

Načítání trvalo 0.2253 sekund.