+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Pension Hartacl

Klíčová slova: Apartmány Pension Hartaclub, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Penzion Hartaclub je určen těm z vás, kteří chcete trávit dovolenou v pohodlí, aktivně a navíc v krásné přírodě. Zabydlíte se v komfortních apartmánech pro čtyři až čtrnáct lidí. V areálu penzionu si zahrajete stolní tenis nebo squash, využijete také tenisový kurt, venkovní bazén 12 x 6 m nebo saunu. V bezprostředním okolí penzionu můžete rybařit, projet se na koních nebo se jen tak procházet po více jak 2 hektarech pozemků u lesa, které Hartaclubu patří. Parkoviště se dá uzamknout, psi mohou bydlet s hosty za 50,- Kč na den.

Web: hartaclub.penzion.cz/

Další související informace

Pension Rosa

Pension Rosa, ubytování, penzion – Pension Rosa svým umístěním v rekonstruovaném historickém objektu v centru města Český Krumlov dává svým návštěvníkům možnost ubytování v 17 pokojích. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové včetně pokoje s bezbarierovým přístupem pro invalidy. Snídaně jsou již uvedené v ceně, do pensionu je možné vzít i své zvířecí domácí mazlíčky. V pensionu je k dispozici velké uzavíratelné parkoviště.

Pension Danny

Pension Danny, ubytování, penzion – Kompletně zrekonstruovaný rodinný Penzion Danny nabízí pohodlné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV + SAT a internetovým připojením. Pension DANNY zasahuje jednou stranou do ulice Latrán a druhou stranou přímo na nádvoří zámku.

Načítání trvalo 2.7910 sekund.