+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány SJEZDOVKA

Klíčová slova: apartmán,sjezdovka,lysá,hora,rokytnice,nad,jizerou

E-mail: jaromir.vratny@apartmanylysahora.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Výjimečné ubytování – horské apartmány přímo na Lysé hoře v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Apartmány „Sjezdovka – Lysá hora“ se nachází v nově postavené horské chatě „Švadlenka“ na svahu Lysé hory v Rokytnici nad Jizerou ve spodní části černé sjezdovky.

Web: www.apartmanylysahora.cz

Další související informace

Apartmán-penzion České Bu

apartmán,penzion,ubytování,české budějovice,centru – Pokud plánujete navštívit město České Budějovice a jeho centrum a budete potřebovat ubytování, je zde pro Vás Apartmán penzion České Budějovice, který najdete právě v centru města, 5 minut od jeho hlavní historické dominanty, Černé věže. Cílem Apartmán penzionu je zajistit pro Vás klidné a komfortní ubytování v centru Českých Budějovic v příjemných apartmánech za příznivé ceny.

Apartmány Horní Náměstí u

Apartmány,Horní,Náměstí,ubytování,Rokytnice,nad,J – Apartmány Horní Náměstí se nacházejí v horských domech, které tvoří malé náměstí. Přímo v domě je lyžárna, půjčovna lyží, restaurace, lyžařská škola, půjčovna horských kol, obchody se sportovním a jiným zbožím a samoobsluha. Nabízíme Vám ubytování ve dvou apartmánových bytech na Horním Náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Restaurace Rusticana

ubytování,penzion,apartman,wellness, restaurace – Restaurace a penzion Rusticana Havlíčkův Brod, Na Výsluní 1814, tel.: +420 569 425 932 mobil: +420 602 954 061, www.rusticana.cz nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování. Přijďte se přesvědčit.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.