+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány SJEZDOVKA

Klíčová slova: apartmán,sjezdovka,lysá,hora,rokytnice,nad,jizerou

E-mail: jaromir.vratny@apartmanylysahora.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Výjimečné ubytování – horské apartmány přímo na Lysé hoře v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Apartmány „Sjezdovka – Lysá hora“ se nachází v nově postavené horské chatě „Švadlenka“ na svahu Lysé hory v Rokytnici nad Jizerou ve spodní části černé sjezdovky.

Web: www.apartmanylysahora.cz

Další související informace

Apartmán Za vodou ubytová

Apartmán,Za,vodou,ubytování,Planá,nad,Lužnicí,Pla – Penzion Za vodou nabízí celoroční ubytování ve dvou typech zděných apartmánů - čtyřlůžkových, nebo šestilůžkových. Každá ložnice je po dvou lůžkách. Všechny apartmány jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem s televizí, krbem a sedací soupravou, kuchyní (vařič,lednice a základní nádobí) a sociálním zařízením.

Apartmány Horní Náměstí u

Apartmány,Horní,Náměstí,ubytování,Rokytnice,nad,J – Apartmány Horní Náměstí se nacházejí v horských domech, které tvoří malé náměstí. Přímo v domě je lyžárna, půjčovna lyží, restaurace, lyžařská škola, půjčovna horských kol, obchody se sportovním a jiným zbožím a samoobsluha. Nabízíme Vám ubytování ve dvou apartmánových bytech na Horním Náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Penzion Nola ubytování Ro

Penzion,Nola,ubytování,Rokytnice,nad,Jizerou,ubyt – Penzion Nola v Rokytnici nad Jizerou nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, až pro dvě děti do 12-ti let, kde každý je vybaven vlastním sociálním zařízením. Možnost zapůjčení televize na pokoj. V penzionu Nola v Rokytnici nad Jizerou se rovněž nachází osvětlené

Načítání trvalo 0.0875 sekund.