+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Soukenická 44 u

Klíčová slova: Apartmány,Soukenická,44,ubytování,Český,Krumlov,C

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Soukenicka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Apartmá 2 je umístěn v prvním patře. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s obytnou plochou 40m2. Skládá se z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je moderně zařízen a je určen pro 2 až 3 osoby.

Web: www.apartmany-soukenicka-44-cesky-krumlov.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Švamberský dům ubytování Český Krumlov

Hotel,Švamberský,dům,ubytování,Český,Krumlov,Cesky – Ubytujte se v autentickém gotickém hotelu Švamberský dům, který představuje opravdové spojení historie a veškerého komfortu 21. století. Každý pokoj je unikátní a je standardně vybaven vlastní koupelnou.

Penzion U náměstí ubytová

Penzion,U,náměstí,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,K – Penzion U Náměstí nabízí ubytování v historiském domě, který vznikl ve středověku roku 1530 přistavením k hlavní městské hradbě ,která pochází ze 13.století. Penzion je vzdálen 20 m od hlavního náměstí pod kostelem Sv. Víta. Pro naše hosty jsme připravili 10 lůžek v pokojích s koupelnou, WC, internetem , TV se satelitem, a ledničkou. Součástí objektu je vlastní uzamykatelné parkoviště vzdálené 400m od pensionu. Dětské hřiště 100m.

Penzion Panorama ubytován

Penzion,Panorama,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Ubytovat se můžete v 6 dvoulůžkových pokojích, z toho ve třech je možnost přistýlky, a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu. Hosté mohou odpočívat v zahradě a třeba romanticky posnídat v pergole obrostlé květinami.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.