+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Soukenická 44 u

Klíčová slova: Apartmány,Soukenická,44,ubytování,Český,Krumlov,C

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Soukenicka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Apartmá 2 je umístěn v prvním patře. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s obytnou plochou 40m2. Skládá se z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je moderně zařízen a je určen pro 2 až 3 osoby.

Web: www.apartmany-soukenicka-44-cesky-krumlov.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Zlatý Anděl ubytová

Hotel,Zlatý,Anděl,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,K – Ubytování s 27 komfortními pokoji a 12 apartmány, celkem 87 lůžky, poskytuje hotel také větším skupinám dostatek pohodlí. Všechny pokoje s mezinárodním standartem jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana),

Penzion Vyšehrad ubytován

Penzion,Vyšehrad,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Nový penzion Vyšehrad zahájil ubytování v červenci roku 2002 v tiché části města Český Krumlov. Pension naleznete na cestě mezi vlakovým nádražím a historickým centrem, tam i tam se dostanete po 5-ti minutách chůze.

Penzion Krásné Údolí ubytování Český Krumlov

Penzion,Krásné,Údolí,ubytování,Český,Krumlov,Cesky – Vkusně a komfortně zařízený pension - hotel Krásné Údolí z konce 16.století nabízí neopakovatelnou atmosféru v pohádkově romantických pokojích v Českém Krumlově. Každému pokoji vévodí jméno dámy, každý pokoj má svůj příběh tak jako dům sám.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.