+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Soukenická 44 u

Klíčová slova: Apartmány,Soukenická,44,ubytování,Český,Krumlov,C

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Soukenicka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Apartmá 2 je umístěn v prvním patře. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s obytnou plochou 40m2. Skládá se z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je moderně zařízen a je určen pro 2 až 3 osoby.

Web: www.apartmany-soukenicka-44-cesky-krumlov.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Peregrin ubytování

Hotel,Peregrin,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Hotel Peregrin je unikátní designový hotel butikového typu v centru Českého Krumlova, který kombinuje moderní design s původním historickým charakterem budovy. Každý pokoj je jedinečný svým uspořádáním a barevnou kompozicí; ve všech pokojích najdete na míru zhotovený nábytek, masivní dřevěné podlahy, ploché televize a součástí je i elegantní koupelna s vanou či sprchou. Hotel stojí v samotném centru města, ale přesto si můžete vychutnávat neobvyklý pohled na zámek z naší privátní zahrady.

Penzion Ingrid ubytování

Penzion,Ingrid,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – PENSION INGRID nabízí komfortní ubytování v historickém centru města Český Krumlov za příznivé ceny. Provoz penzionu je celoroční a díky výborné poloze budete mít vše velmi dobře dostupné. V penzionu Ingrid najdou spokojenost i lidé, kteří chtějí pobyt strávit aktivně, jelikož v jeho blízkosti se nachází sportovní zařízení města Český Krumlov.

Načítání trvalo 0.3398 sekund.