+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Triglav

Klíčová slova: Slovinsko, Julské Alpy, Triglav, apartmány Triglav

E-mail: app.triglav@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Ubytování Apartmány Triglav ve Slovinsku v Julských Alpách. Aktivní dovolená, popis a informace - výlety, túry, trasy, horolezecké výstupy na Karavanky a Julské Alpy. Na místě jsou veškeré informace česky. Přímé kontakty na ubytování v Chorvatsku.

Web: www.triglav-slovenia.com/cs/

Další související informace

Apartmány a Hostel Bambin

Apartmány a Hostel Bambino a Travel Club Prague – Hostel a apartmány Bambino vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (C) Roztyly velmi jednoduché a netrvá více než 15 min. Všechny pokoje mají svá vlastní sociální zařízení a tím nabízíme hostům i více soukromí a kvalitní ubytování za nízké ceny. Kvalitní ubytování v Praze s možností parkování, nenabízí jen hotely či penziony. K dispozici je pro vás připraveno 8 dvoulůžkových, 7 třílůžkových, 4 čtyřlůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou 4x apartmány , které mají společné sociální zařízení. Veškeré potřebné informace naleznete zde, na našich stránkách, včetně cen i vybavení pokojů.

Dinarobin Mauritius

Dinarobin Mauritius, hotel, apartmány – Exklusivní hotelový komplex Dinarobin Mauritius je ráj pro zamilované. V hotelu a jeho blízkosti můžete zorganizovat slavnostní obřad, nebo jej vybrat pro svojí svatební cestu. Hotel je krásný příklad užitých líbánek.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.