+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány V Lesíčku ubyto

Klíčová slova: Apartmány,V,Lesíčku,ubytování,Praha,5,V,Lesicku,u

E-mail: Pension-Praha-V-Lesicku@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2010

Popis: V apartmánech není recepce, proto je hostům doporučováno využít výhodný transfer, který klíče předá. V případě, že hosté nechtějí využít této služby, mohou si vyzvednout klíče v kanceláři na adrese: Holečkova 13, Praha 5.

Web: www.apartmany-v-lesicku-praha-5.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Ve Dvoře Štědrá u

Penzion,Ve,Dvoře,Štědrá,ubytování,Štědrá,Stedra,V – Zveme Vás do rodinného penzionu v obci Štědrá, který leží v malebné krajině nedaleko Doupovských hor. Rodinný penzion s restaurací nabízí celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí. Najdete zde klid potřebný k relaxaci nebo celou řadu typů na výlety za zajímavostmi zdejšího kraje, např. obce Valeč, Nečtiny, Žlutice, Toužim, Bečov nad Teplou a další.

Apartmány Appia Residence

Apartmány,Appia,Residences,ubytování,Praha,1,ubyt – Appia Residences na Malé Straně se nachází v původních historických budovách mnišského kláštera, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu a mnoha dalších významných historických památek.

Penzion Pivovarský dvur L

Penzion,Pivovarský,dvur,Lipan,ubytování,Týn,nad,V – V penzionu se nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí dvě apartmá, každé s devíti lůžky. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.Stylová restaurace s krbovými kamny, zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízí snídaně, obědy i večeře. Na přání Vám zajistí potravinové balíčky (např. na výlety). Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel, ze specialit české kuchyně a rybích specialit. V létě posezení na letní zastřešené zahrádce, kde se konají večery s grilováním. Na přání pořádají jihočeskou zabíjačku - vepřové hody se všemi tradičními výrobky nebo grilování kuřat, pečení ryb apod.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.