+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány V Lesíčku ubyto

Klíčová slova: Apartmány,V,Lesíčku,ubytování,Praha,5,V,Lesicku,u

E-mail: Pension-Praha-V-Lesicku@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2010

Popis: V apartmánech není recepce, proto je hostům doporučováno využít výhodný transfer, který klíče předá. V případě, že hosté nechtějí využít této služby, mohou si vyzvednout klíče v kanceláři na adrese: Holečkova 13, Praha 5.

Web: www.apartmany-v-lesicku-praha-5.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Apartmány U Zlatého Pluhu

Apartmány,U,Zlatého,Pluhu,ubytování,Praha,1-Hradč – Apartmány U Zlatého pluhu se nacházejí přímo v historickém centru hlavního města, Praha. Toto místo je pohádkovým světem romantických uliček a náměstí. U Zlatého pluhu jsou k ubytování čtyři apartmány různé velikosti. Jsou rozděleny podle barev, do kterých jsou také interiérově laděny. Modrý apartmán nabízí ubytování pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Skládá se z ložnice s televizí, předsíně, malé jídelny, plně vybavené kuchyně a koupelny s WC. Nachází se v 1. patře. Zelený apartmán je mezonetový o velikosti 80 m2. Kapacita je 6 osob s možností 1 přistýlky. Tento apartmán se nachází ve 2. patře a je dělen na 3 samostatné ložnice s televizí a vybavenou kuchyň. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a dvě WC. Žlutý apartmán má kapacitu 4 osoby s možností 1 přistýlky. Tvoří ho 2 samostatné ložnice s televizí, koupelna s WC a kuchyňka s veškerým nádobím a spotřebiči. Apartmán se nachází v přízemí a má výhled do dvora. Oranžový apartmán je taktéž pro 4 osoby s možností 1 přistýlky a nalézá se v 1. patře s výhledem do vnitřního dvora. Skládá se z předsíně, 2 samostatných ložnic s televizí, koupelny a vybavené kuchyně. Mezi základní služby patří výměna ložního prádla, výměna ručníků, kompletní úklid, recepce vždy při Vašem příjezdu a odjezdu k dispozici. Na vyžádání možnost dětské přistýlky nebo normální přistýlky. Parkování k dispozici přibližně 300 metrů od Apartmánů. Prostory domu U Zlatého pluhu jsou nekuřácké. Po domluvě můžete přijet i s vaším pejskem.

Penzion V Roklích ubytová

Penzion,V,Roklích,ubytování,Kuří,Kuri,V,Roklich,u – Penzion V Roklích nabízí především krátkodobé ubytování pro cesty do Prahy i do ostatních koutů za velmi příznivé a rozumné ceny. Penzion V Roklích je útulný rodinný penzion u Prahy, kde se dočkáte milého přijetí, čistého i klidného prostředí. Penzion se nachází na okraji obce Kuří (1km od Exitu 11 na D1) nedaleko Říčan u Prahy, v ulici s minimálním automobilovým provozem.V Penzionu V Roklích jsou nabízeny 2 dvoulůžkové apartmány vybavené kuchyní, lednicí, TV a vlastním sociálním zařízením s WC. Dále se hosté mohou ubytovat v samostatném pokoji s vlastním sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem, s lednicí, nádobím a vařičem, které jsou vhodné pro přespání jednotlivců nebo párů, protože jsou vybaveny tzv. francouzským lůžkem šíře 140 cm, je vhodný i pro manželský pár. Po početnější skupinu je připravený 1 šestilůžkový apartmán s plně vybavenou kuchyní, TV a s vlastním sociálním zařízením s WC. Samozřejmostí je uzavřené a otevřené parkoviště. Přivedete si sebou domácího mazlíčka, v penzionu bude vítaný. V každém pokoji je zdarma voda, čaj a káva.

Penzion Pivovarský dvur L

Penzion,Pivovarský,dvur,Lipan,ubytování,Týn,nad,V – V penzionu se nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí dvě apartmá, každé s devíti lůžky. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.Stylová restaurace s krbovými kamny, zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízí snídaně, obědy i večeře. Na přání Vám zajistí potravinové balíčky (např. na výlety). Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel, ze specialit české kuchyně a rybích specialit. V létě posezení na letní zastřešené zahrádce, kde se konají večery s grilováním. Na přání pořádají jihočeskou zabíjačku - vepřové hody se všemi tradičními výrobky nebo grilování kuřat, pečení ryb apod.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.