+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány V Lesíčku ubyto

Klíčová slova: Apartmány,V,Lesíčku,ubytování,Praha,5,V,Lesicku,u

E-mail: Pension-Praha-V-Lesicku@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2010

Popis: V apartmánech není recepce, proto je hostům doporučováno využít výhodný transfer, který klíče předá. V případě, že hosté nechtějí využít této služby, mohou si vyzvednout klíče v kanceláři na adrese: Holečkova 13, Praha 5.

Web: www.apartmany-v-lesicku-praha-5.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Apartmány apartments Vlaš

Apartmány,apartments,Vlašská,ubytování,Praha,1,ap – V centru Prahy, v malebné části Malá Strana - v tiché ulici Vlašská 14, pouhých pár kroků od Karlova mostu a pod zahradami Pražského hradu - nabízíme 5 bytů ke krátkodobému pronájmu. Poslední rekonstrukce domu proběhla v roce 2003.

v soukromí U koní ubytová

v,soukromí,U,koní,ubytování,Nýřany,Nyrany,U,koni, – Celková kapacita apartmánu je 10 osob. Tři obytné ložnice cca 17 m2 velké, s lůžky 4+4+2, jsou vybaveny moderním nábytkem. Kompletně vybavená kuchyň 12 m2 : kuchyňská linka, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, drobné spotřebiče, jídelní stůl, nádobí. 2x sociální zařízení. Venkovní posezení na dvorečku.

Penzion Ve Dvoře Štědrá u

Penzion,Ve,Dvoře,Štědrá,ubytování,Štědrá,Stedra,V – Zveme Vás do rodinného penzionu v obci Štědrá, který leží v malebné krajině nedaleko Doupovských hor. Rodinný penzion s restaurací nabízí celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí. Najdete zde klid potřebný k relaxaci nebo celou řadu typů na výlety za zajímavostmi zdejšího kraje, např. obce Valeč, Nečtiny, Žlutice, Toužim, Bečov nad Teplou a další.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.