+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Vila Hedvika

Klíčová slova: Apartmány Vila Hedvika, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2011

Popis: Apartmány Vila Hedvika se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v pochůzí vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hostům jsou k dispozici vybavené apartmány a studia s kuchyní a vlastním příslušenstvím (koupelna s WC), pro dvě osoby až šest osob.Ubytovaní hosté mohou parkovat na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma. Výlety minibusem v místě pobytu i v okolí.

Web: apartmany-vila-hedvika-roznov-pod-radhostem.penzion.cz/

Další související informace

Penzion České Budějovice

Penzion České Budějovice, penzion, ubytovani – Vzhledem k tomu, že penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí. A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města.

Pension Helena

Pension Helena, penzion, ubytovani – Pension Helena se nachází v krásné krajinné oblasti Dolní Lomné v Moravskoslezském kraji. Pension Helena nabízí ubytování ve dvou třílůžkových apartmánech a dvou čtyřlůžkových. Do jednoho apartmánu je bezbariérový přístup. Po telefonické domluvě je možné vystrojit Svatební apartmán. Rodiny s dětmi mohou využít dětskou postýlku a sedačku zdarma.

Penzion Bezděkov v Rakovníku

penzion, ubytování, Penzion Bezděkov, ubytování v – Penzion Bezděkov se nachází v klidné zóně královského města Rakovníka nedaleko centra města . Nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. Ke standardnímu vybavení patří koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, lednice, fén na vlasy. Dva pokoje mají navíc vlastní terasu. Na letní zahradě je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačka, minigolf a ruské kuželky.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.