+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Vila Hedvika

Klíčová slova: Apartmány Vila Hedvika, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2011

Popis: Apartmány Vila Hedvika se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v pochůzí vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hostům jsou k dispozici vybavené apartmány a studia s kuchyní a vlastním příslušenstvím (koupelna s WC), pro dvě osoby až šest osob.Ubytovaní hosté mohou parkovat na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma. Výlety minibusem v místě pobytu i v okolí.

Web: apartmany-vila-hedvika-roznov-pod-radhostem.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Nové Huťe

Penzion Nové Huťe, penzion, ubytovani – Penzion Nové Hutě se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1 050 m. n. m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras a je zde sjezdovka dlouhá 1100 m s 5 vleky.

Penzion U Chodského Hradu

Penzion U Chodského Hradu, penzion, ubytovani – Penzion U Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou 1- 4 lůžka v přitažlivých a plně vybavených klasických i příjemně atypických podkrovních pokojích. Snídaně formou bufetu jsou v ceně ubytování. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Penzion Janka Brno

Penzion Janka Brno, penzion, ubytovani – Hledáte rodinný penzion, který dbá na klidnou domácí atmosféru a pečlivý osobní přístup ke každému z hostů? Potřebujete se ubytovat nedaleko centra Brna? Právě pro vás je připraven penzion Janka. Penzion je rodinný, stojí v klidné části Brna a přichystal pro vás komfortní a přitom cenově přijatelné ubytování. U penzionu využijete i přilehlou zahradu. Penzion Janka čeká na všechny, kteří do Brna jedou za odpočinkem, zábavou nebo čistě pracovně.

Načítání trvalo 2.9208 sekund.