+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Vila Hedvika

Klíčová slova: Apartmány Vila Hedvika, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2011

Popis: Apartmány Vila Hedvika se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v pochůzí vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hostům jsou k dispozici vybavené apartmány a studia s kuchyní a vlastním příslušenstvím (koupelna s WC), pro dvě osoby až šest osob.Ubytovaní hosté mohou parkovat na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma. Výlety minibusem v místě pobytu i v okolí.

Web: apartmany-vila-hedvika-roznov-pod-radhostem.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Hory

Penzion Hory, penzion, ubytovani – Nově vybudovaný objekt Penzionu Hory se nachází na úpatí Křemešníku - nejvyššího vrchu Českomoravské vysočiny (765m/m), vzdáleném asi 3 km od penzionu, kde je pro veřejnost otevřená rozhledna. Objekt je obklopen loukami a lesy v tichém prostředí Vysočiny.V Penzionu Hory je pro Vás k ubytování připraveno 5 pokojů, celková kapacita objektu je 12 lůžek + přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením a mají vlastní vchod. Přístup do Penzionu Hory je bezbariérový. V přízemí budovy se nachází společenská místnost, kde je možnost stravování.

Rezidence Artemis

Rezidence Artemis, penzion, ubytovani – Penzion Rezidence Artemis poskytuje ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven TV, sprchovým koutem a WC, k dispozici je připojení k internetu, v objektu je společná kuchyňka. Restaurace s nepřetržitým provozem večeře. Svatební hostiny, firemní rauty, rodinné oslavy. Letní terasa, v zahradě přírodní jezírko, altánek s grilem a posezením, hřiště na míčové hry a dětské hřiště. Pro fanoušky myslivosti cvičná bezkontaktní liščí nora k tréninku psů-norníků. Parkování v areálu penzionu.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.