+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Zvonička

Klíčová slova: Apartmány Zvonička, ubytování, apartmán

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Horský penzion Zvonička najdete v Krkonoších v Peci pod Sněžkou přímo na běžecké magistrále mezi Černou horou (2 km) a Pecí pod Sněžkou (3 km). Stojí v nadmořské výšce 1150 m a v III. ochranném pásmu Krkonošského národního parku. Od Zvoničky je ideální nástup na horské túry na běžkách i pěšky. Hřebenová trasa vede kolem Zvoničky, pokračuje na Chatu na rozcestí, Výrovku, Luční boudu a dále na Sněžku nebo Špindlerovu boudu.

Web: zvonicka.penzion.cz/

Další související informace

Ubytování Nikol v Brně - Horní Heršpice

ubytování, ubytování Brno, apartmán, ubytování – Na ulici Pěšina 6, blízko dopravního uzlu směr Bratislava, Vídeň, Praha, Ostrava. Nedaleko centra a jen 7 minut na BVV. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkon, TV, Wi-Fi.

Apartments Sedlák

Apartments Sedlák, ubytování, apartmán – Váš vysněný pobyt bude realizován v Blansku - vstupní bráně do Moravského krasu. Z Vašeho místa pobytu je do centra města ca 300 m, přesto se jedná o velice klidné místo s téměř venkovskou atmosferou. V nejbližším okolí jsou veškeré možnosti sportovního vyžití, turistiky, hluboké lesy, přehrady, spousta hradů a zámků, ale také nejznámější jeskyně ve střední Evropě,prostě nesmíte si nechat ujít možnost navštívit všechny tyto krásy Moravy.

Penzion Knop

Penzion Knop, ubytovani, penzion – Ubytování v prostředí rodinného domu. K dispozici jsou čtyři pokoje s kapacitou 12 lůžek a možností přistýlek. Penzion Knop Buchlovice leží cca 200 m od náměstí v Buchlovicích. V okruhu 200 m se nachází 5 restaurací, zastávka autobusu, 3 obchody, zámek, park, muzeum, galerie vína. Parkovat je možné před objektem.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.