+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány

Klíčová slova: Ubytování, pronájem, jizerské hory, zimní dovolená

E-mail: info@ubytovani-jizerky.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2008

Popis: Nabízíme ubytování v apartmánech Krakonoš a Trautenberk v Jizerských horách v 6 dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích. TV a sociální zařízení ve společných prostorách a na vybraných pokojích. Pronájem pokojů kolektivům na delší dobu.

Web: www.ubytovani-jizerky.cz

Další související informace

Alenčina chaloupka

ubytování, pronájem, chalupa, chata, Český ráj – Chalupa nabízí ubytování pro 6-8 osob v Českém ráji. Možnost turistiky, cykloturistiky, návštěvy hradů, zámků, skalních útvarů, lyžování - vlek 4km. V objektu je plně vybavená kuchyň a dvě samostatné ložnice, parkování v garáži pro jedno auto a 2parkovací místa u chalupy.

Pension Magda-Babylon

ubytování,penzion,pension,Babylon,Český les, – Levné ubytování v Pensionu Magda v letovisku Babylon v okrese Domažlice,region Český les - Chodsko. Penzion se nachází nad horní hrází známého babylonského přírodního koupaliště a poskytuje překrásný výhled na Čerchov - vrchol Českého lesa. Ubytování je vhodné zejména pro turisty, cyklisty a rodiny s dětmi, případně pro firemní ubytování. V okolí penzionu se nachází množství cyklostezek a turistických tras. Více o penzionu a okolí na www.pensionmagda.cz

Penzion Sokolovna Polubný

ubytování, penzion, kořenov, Jizerské hory – Komfortní ubytování, krásné výhledy na hory, okouzlující příroda, bohaté možnosti aktivit v létě i v zimě nabízí Penzion v obci Polubný, která je součástí obce Kořenov v srdci Jizerských hor. Cyklistické výpravy i pěší túry.

Načítání trvalo 0.3939 sekund.