+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Barbara

Klíčová slova: Apartment Barbara, aprtmany, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Apartmány Barbara se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní. V těsné blízkosti Apartmánů Barbara najdete širokou nabídku restauračních zařízení všech cenových relací s nabídkou jak tradiční české, tak i mezinárodní kuchyně. V docházkové vzdálenosti jsou také obchody s nápoji a potravinami.

Web: apartment-barbara.hotel.cz/

Další související informace

Resort beach Nová Živohoš

Slapy ubytování – Resort beach Nová Živohošť je tím pravým místem pro Vaší dovolenou či firemní akci. Nabízíme stylové ubytování u Slapské přehrady s komfortem hotelového pokoje a malebnou přírodou kolem. Slapy ubytování.

Penzion Plus

Penzion Plus, penzion, ubytovani – Penzion Plus je vybaven 5 pokoji - 2,3,4 lůžka, každý pokoj je s předsíní, koupelnou a WC. Ve vybavení pokojů nechybí TV se satelitem, v celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu je 18 osob. Parkování přímo na pozemku objektu, možnost úschovy lyží a jízdních kol do garáže. Je zde možnost pořádání firemních akcí, oslav, hostin, včetně využití uzavřené venkovní terasy s grilem na zahradě penzionu.

Penzion Hustopeče Mereda

Penzion Hustopeče, Ubytování Hustopeče – Rodinné ubytování v klidné části Hustopečí. Penzion Hustopeče Meredová nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici je vybavená kuchyňka, televize, koupelna a venkovní terasa s pergolou.

Načítání trvalo 0.1431 sekund.