+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Barbara

Klíčová slova: Apartment Barbara, aprtmany, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Apartmány Barbara se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní. V těsné blízkosti Apartmánů Barbara najdete širokou nabídku restauračních zařízení všech cenových relací s nabídkou jak tradiční české, tak i mezinárodní kuchyně. V docházkové vzdálenosti jsou také obchody s nápoji a potravinami.

Web: apartment-barbara.hotel.cz/

Další související informace

Penzion La Rosa

ubytování frýdek-místek, penzion frýdek-místek – Penzion La Rosa nabízí komfortní ubytování v historické části města Frýdek-Místek. K pohodlnému ubytování zde slouží dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy a dále také 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů. Součásti penzionu je restaurace s výběrem výborných jídel české i zahraniční kuchyně.

Hotel 51 v Praze

hotel, ubytování, hotel 51 v Praze, ubytování v – Hotel 51 se nachází v Praze a díky ideálnímu umístění je velmi vhodný pro individuální turistiku. Centrum města je snadno dostupné metrem nebo tramvají. Stanice metra Hloubětín - trasa B se nachází 200 metrů od hotelu, cesta do centra trvá zhruba 15 minut. Nabízí ubytování v hotelu s kapacitou 51 lůžek. Všechny pokoje hotelu 51 v Praze jsou vybaveny koupelnou, WC a televizí se satelitními programy. V hotelu 51 v Praze je k dispozici 24-hodinová služba na recepci.

New York

New York, dovolená New York, ubytování New York – Pokud se chystáte na cestu do Spojených států amerických, rozhodně při svých toulkách nezapomeňte navštívit jedno z nejvýznamnějších měst USA, nádherný New York. Informace o tomto městě naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo 2.4016 sekund.