+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Barbara

Klíčová slova: Apartment Barbara, aprtmany, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Apartmány Barbara se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní. V těsné blízkosti Apartmánů Barbara najdete širokou nabídku restauračních zařízení všech cenových relací s nabídkou jak tradiční české, tak i mezinárodní kuchyně. V docházkové vzdálenosti jsou také obchody s nápoji a potravinami.

Web: apartment-barbara.hotel.cz/

Další související informace

Levné letenky Stockholm

letenky, letenka, Stockholm, Praha, ubytování – Stockholm je hlavním městem Švédska a je také největším městem tohoto severského státu. Kromě hlavního města Švédska zastává toto město i pozici hlavního města kraje Stockholm. Centrum Stockholmu může turistům nabídnout mnoho zajímavých památek, které je uchvátí. Ani po několika dnech se tak ve Stockholmu nebudete nudit. Stockholm je však od České republiky vzdálen poměrně hodně, a tak je nejlepší tam letět letadlem. Letadlo vám navíc nabízí mnoho výhod.

Penzion Dlazk

Penzion Dlazk, penzion, ubytovani – Penzion Doležal se nachází přímo na náměstíčku, jehož dominantou je kostel. K apartmánům se vstupuje po točitých schodech (samozdvižná plošina pro tělesně postižené) do patra. Penzion Dlazk je velmi vhodný pro rodinnou rekreaci. Na zatravněném dvorku mohou hosté využít nadzemní zahradní bazén. Je zde také tradiční ohniště a možnost zapůjčení zahradního grilu.

hotel Bor

Levné ubytování Brandýs nad Labem, Levné ubytování – Můžete strávit báječnou dovolenou a ubytování v Čechách v oblasti Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník. Hotel Bor je blízko od Prahy (20 km). Hotel se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m.

Načítání trvalo 2.7349 sekund.