+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Pension / House

Klíčová slova: Apartment, Pension, House, IVICA, ubytovanie, Mar

E-mail: hotel-marianka-apartment-pension-house-ivica@sk-ubytovani.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Komfortné apartmány sa nachádzajú v atraktívnej časti starej Marianka s nerušeným výhľadom do anglickej záhrady priľahlého kláštora. Apartmány sú súčasťou III. podlahového privátneho obytného objektu, ktorý sa nachádza na pozemku o rozlohe cca. 600 m².

Web: www.apartment-pension-house-ivica.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Penzion u Králíků

penzion u králíků, penzion, pension, levné – Soukromý penzion v Kurdějově u Hustopečí je ideálním ubytováním k přespání při cestě do lázní na Slovensko nebo při cestě do Maďarských termálů či na Balaton. Klid vesnice, rodinná atmosféra, možnost výletů i na kole, návštěva vinného sklepa.

Hotel Zátoka ubytovanie S

Hotel, Zátoka, ubytovanie, Senec – Hotel Zátoka vám ponúka ubytovanie v 35 izbách s celkovým počtom 72 lôžok s možnosťou pridania prístelky. V hoteli Zátoka sa môžete ubytovať v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou využitia prísteliek, ale zvoliť aj apartmán.

Penzion a restaurant U me

ubytování, ubytovani, restaurace, penzion, pension – Penzion a restaurant U medvěda je rodinný penzion s restaurací v typicky Krušnohorské vesničce s bohatou historií, který Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Svou polohou nabízí rozmanité činnosti pro své hosty. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště v bezprostřední blízkosti, milovníci sportu širokou škálu možných venkovních aktivit a ti, jež si zkrátka chtějí odpočinout, jistě nadchnou přírodní krásy nebo nedaleké lázně. Ať už hledáte místo kde relaxovat a načerpat nové síly, nebo místo kde můžete aktivně strávit svou dovolenou Penzion a restaurace U medvěda pro Vás bude vhodnou volbou.

Načítání trvalo 0.3979 sekund.