+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Pension / House

Klíčová slova: Apartment, Pension, House, IVICA, ubytovanie, Mar

E-mail: hotel-marianka-apartment-pension-house-ivica@sk-ubytovani.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Komfortné apartmány sa nachádzajú v atraktívnej časti starej Marianka s nerušeným výhľadom do anglickej záhrady priľahlého kláštora. Apartmány sú súčasťou III. podlahového privátneho obytného objektu, ktorý sa nachádza na pozemku o rozlohe cca. 600 m².

Web: www.apartment-pension-house-ivica.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Zátoka ubytovanie S

Hotel, Zátoka, ubytovanie, Senec – Hotel Zátoka vám ponúka ubytovanie v 35 izbách s celkovým počtom 72 lôžok s možnosťou pridania prístelky. V hoteli Zátoka sa môžete ubytovať v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou využitia prísteliek, ale zvoliť aj apartmán.

Penzion a vinotéka Tašner

Penzion, pension, ubytování, Tašner, Litomyšl – Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v klidném místě, velmi blízko historického centra Litomyšle, renesančního zámku, zapsaného na seznamu UNESCO, sportovních areálů, včetně koupaliště a krytého plaveckého bazénu. Máme pro Vás připraveny tři kompletně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, s možností přistýlek. Parkování na vlastním pozemku.

pension valtice

ubytování, Valtice, pension, penzion, levně, ve Va – Kvalitní a levný penzion ve Valticích, levné ubytování na jižní Moravě. Rodinný pension s vinným sklípkem se nachází ve městě Valtice - perlou jižní Moravy. Příjemné ubytování, víno, dobré jídlo, možnosti snídaně, ubytování ve Valticích se psem. Cykloturistika, poznávání přírody, víno, kulturní památky, vše je ve Valticích možné. Rezervujte si ubytování na našem penzionu ještě dnes. Volné pokoje a příjemná atmosféra čeká. V našem penzionu budete oproti jiným penzionům ubytováni v soukromí, pokud budete chtít je možnost zařízení ochutnávky domácího vína, uskladnění Vašich kol je samozřejmostí, příjemná atmosféra Valtické přírody a kulturních památek. Ubytujte se levně a kvalitně - náš penzion je tu pro Vás. Lednicko valtický areál je vhodný pro rodiny s dětmi, mnoho kulturních akcí a vyžití nejen pro rodiny s dětmi. Dovolená na kole, dovolená se psem, ubytování s dětmi, levné ubytování, ubytování v soukrommí - to vše najdete jen u nás. Rodinný pension, budete se k nám rádi vracet.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.