+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Hortensia Tepl

Klíčová slova: Apartments Hortensia Teplice, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech, jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu. K vybavení apartmánů dále patří TV se satelitním příjmem, možnost připojení k ADSL internetu a PC.

Web: hortensia.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Monika

Penzion Monika, penzion, ubytovani – Ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích se sprchou a sociálním zařízením a 1 apartmán s vanou v centru města.Možnost přistýlek.Celková kapacita je 17 osob.Prostorné pokoje mají internetovou přípojku,Tv a sedací soupravu.1 menší pokoj je s balkonem.Venkovní terasa se stolky.V přízemí je kadeřnictví a kosmetika.

Penzion U Kačerů

Penzion U Kačerů, penzion, ubytovani – Rodinný Penzion u Kačerů nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově. Čtyřlůžkový pokoj sestává ze dvou místností, v jedné jsou palandy. Tento pokoj je vhodný především pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. K Penzionu u Kačerů dále náleží chatky 2x 2+3. Tyto chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou.

Penzion Družba

Penzion Družba, penzion, ubytovani – Uspořádáme večírky, oslavy, školení. Školy v přírodě, lyžařské kursy, výlety Jídelna s barem a balkonem s 24 místy. Bar otevřen po celý den, ve večerních i nočních hodinách podle poptávky. Společenská místnost s televizí a balkonem, využívána také jako školící místnost, nebo k příležitostným oslavám. Sauna, stolní tenis, posilovací stroj. Posezení na venkovní terase s krbem a udírnou, grilování

Načítání trvalo 0.0608 sekund.