+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Hortensia Tepl

Klíčová slova: Apartments Hortensia Teplice, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech, jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu. K vybavení apartmánů dále patří TV se satelitním příjmem, možnost připojení k ADSL internetu a PC.

Web: hortensia.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Horal

Penzion Horal, penzion, ubytování – Hotel Horal poskytuje ubytování s restauračním provozem a je otevřen celoročně každý den. V zimním období je využíván zejména milovníky lyžování. Během letní sezony pořádáme kulturní akce, zaměřené zejména na folk a country. Festival „Osecké léto“ má již více než desetiletou tradici. V bezprostřední blízkosti kempu je přírodní koupaliště s čističkou vody a rybník pro rybolov.

Penzion Jasmín

Penzion Jasmín, penzion, ubytovani – Penzion Jasmín byl postaven přímo v centru Liberce, statutárním městě a metropoli severovýchodních Čech, pouhé 2 minuty chůze do známého Aquaparku Babylon. Auto zaparkujete zdarma v uzavřeném dvoře objektu, který střeží kamery. V celém penzionu se bezplatně připojíte k internetu přes Wi-Fi síť.

Načítání trvalo 0.0730 sekund.