+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Victoria

Klíčová slova: Apartments Victoria

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Apartmenty Victoria jsou moderně a nadstandardně vybaveny, rozměry od 64m2 do 152m2 obytné plochy uspokojí i nejnáročnější klienty. Některé apartmenty lze vzájemně propojit dle přání hostů a vyjít vstříc větším rodinám, či skupinám. Za poplatek je k dispozici průvodce a transfer. Služby v ceně: 2x týdně úklid a 1x týdně výměna povlečení a ručníků. Kabelové připojení k internetu zdarma. Nejbližší parkoviště (placené) - 50 m od objektu.

Web: apartments-victoria.hotel.cz/

Další související informace

Titanové nádobí a pánve

Victoria Diamond, titanové nádobí, titanové pánve – Společnost Victoria Diamond je mladá progresivní společnost, specializovaná na prodej vysoce kvalitního ručně litého titanového nádobí a pánví exklusivní značky Victoria Diamond. http://www.victoriadiamond.cz info@victoriadiamond.cz Tel.:+420 725224013

Blog -Apartm.St.Wenceslas

Blog, Apartments Saint Wenceslas, Prague – A blog related to our new Apartments Saint Wenceslas in Prague, the capital of Czech Republic. We share our news and pictures from the heart of Europe. Saint Wenceslas Apartments offer affordably priced accommodation in a very quiet location, yet easily accessible from the center of Prague as well as from the Prague Airport. The apartments are fully furnished and newly equipped.

Bohemia Apartments Prague

Bohemia Apartments Prague Old Town – Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jejich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 1.6516 sekund.