+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Victoria

Klíčová slova: Apartments Victoria

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Apartmenty Victoria jsou moderně a nadstandardně vybaveny, rozměry od 64m2 do 152m2 obytné plochy uspokojí i nejnáročnější klienty. Některé apartmenty lze vzájemně propojit dle přání hostů a vyjít vstříc větším rodinám, či skupinám. Za poplatek je k dispozici průvodce a transfer. Služby v ceně: 2x týdně úklid a 1x týdně výměna povlečení a ručníků. Kabelové připojení k internetu zdarma. Nejbližší parkoviště (placené) - 50 m od objektu.

Web: apartments-victoria.hotel.cz/

Další související informace

Bohemia Apartments Prague

Bohemia Apartments Prague Old Town – Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jejich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Alea Apartments House

Alea Apartments House – Alea Apartments House nabízí ubytování s celkovou kapacitou 95 lůžek v 21 apartmánech. Na přání zajistíme průvodcovské služby, jízdenky MHD, transfer na letiště nebo nádraží, vstupenky do divadel a další služby.

Načítání trvalo 0.1317 sekund.