+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Victoria

Klíčová slova: Apartments Victoria

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Apartmenty Victoria jsou moderně a nadstandardně vybaveny, rozměry od 64m2 do 152m2 obytné plochy uspokojí i nejnáročnější klienty. Některé apartmenty lze vzájemně propojit dle přání hostů a vyjít vstříc větším rodinám, či skupinám. Za poplatek je k dispozici průvodce a transfer. Služby v ceně: 2x týdně úklid a 1x týdně výměna povlečení a ručníků. Kabelové připojení k internetu zdarma. Nejbližší parkoviště (placené) - 50 m od objektu.

Web: apartments-victoria.hotel.cz/

Další související informace

Apartments Hortensia Tepl

Apartments Hortensia Teplice, penzion, ubytovani – Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech, jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu. K vybavení apartmánů dále patří TV se satelitním příjmem, možnost připojení k ADSL internetu a PC.

Apartments Vysehrad

Apartments Vysehrad, apartmany, ubytovani – Ubytování v klidné ulici pod hradbami Vyšehradu, vzdálené jen 5 minut tramvají od středu města, je vhodné jak pro individuální turisty, tak i pro rodiny s dětmi nebo obchodní klientelu. Vítáni jsou u nás i hosté cestující s domácími mazlíčky. Nabízíme hotelové pokoje v secesním domě z počátku 20. století. Parkování v uzamčeném dvoře.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.