+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartments Vysehrad

Klíčová slova: Apartments Vysehrad, apartmany, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Ubytování v klidné ulici pod hradbami Vyšehradu, vzdálené jen 5 minut tramvají od středu města, je vhodné jak pro individuální turisty, tak i pro rodiny s dětmi nebo obchodní klientelu. Vítáni jsou u nás i hosté cestující s domácími mazlíčky. Nabízíme hotelové pokoje v secesním domě z počátku 20. století. Parkování v uzamčeném dvoře.

Web: apartments-vysehrad.hotel.cz/

Další související informace

Apartmány Helas Krkonoše

krkonoše, rokytnice, ubytování, apartmány, lyže – Ubytování na horách, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše. Apartmány u lyžařského areálu Lysá hora. Lyže, turistika, kola. Rokytnice nabízí příjemnou dovolenou nejen v zimě. Turistické trasy, možnosti výletů, skiregion.

Apartmán u Mumlavských vo

harrachov, ubytování, krkonoše, apartmány – Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Harrachov v Krkonoších v moderně zařízeném apartmánu. Apartmán má výhodnou polohu jak pro zimní, tak pro letní rekreaci a turistiku a je umístěn u řeky Mumlavy nedaleko Mumlavkých vodopádů.

Ubytování v apartmánech v

Apartmá, apartmány, ubytování, pobyt – Ubytování v Apartmánech po celé České a Slovenské republice. Podrobné informace a detajly jednotlivých ubytování a dalších turistických informací. Rozsáhlá databáze apartmánů a jejich aktuálních nabídek na ubytování a Last Minute.

Načítání trvalo 0.2808 sekund.