+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Appia Residences

Klíčová slova: Appia Residences

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Architektům se podařilo citlivou rekonstrukcí budovy nejen zachovat autentický ráz domů Malé Strany, ale i vyřešit díky podzemním garážím problémy s parkováním. V residenci je k dispozici 21 apartmánů, plně vybavených pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, lobby, restaurace a zahrada. Apartmány Appia nabízí ubytování v několika typech apartmánů od 32 do 170 m2, s 1 – 5 obytnými místnostmi. Residence Appia poskytuje hostům nepřetržitou 24 hod službu recepce, snídaně, v sezoně podávané v romantické zahradě. Podzemní garáže mají 16 parkovacích míst.

Web: appia.hotel.cz/

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0655 sekund.