+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Appia Residences

Klíčová slova: Appia Residences

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Architektům se podařilo citlivou rekonstrukcí budovy nejen zachovat autentický ráz domů Malé Strany, ale i vyřešit díky podzemním garážím problémy s parkováním. V residenci je k dispozici 21 apartmánů, plně vybavených pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, lobby, restaurace a zahrada. Apartmány Appia nabízí ubytování v několika typech apartmánů od 32 do 170 m2, s 1 – 5 obytnými místnostmi. Residence Appia poskytuje hostům nepřetržitou 24 hod službu recepce, snídaně, v sezoně podávané v romantické zahradě. Podzemní garáže mají 16 parkovacích míst.

Web: appia.hotel.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Načítání trvalo 1.5843 sekund.