+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquacity Poprad

Klíčová slova: aquacity, poprad, aquapark, wellness, relax, bazén

E-mail: kl@markopolo.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Relax a wellness v aquaparku Aquacity Poprad, přehled bazénů a atrakcí, informace o poloze, okolí a dopravě, ceník, otevírací hodiny. Pobyty v hotelech Aquacity Seasons a Mountain View. Wellness a relax.

Web: poprad.aquapark.sk

Další související informace

Hotel Francis Palace

francis palace, hotel, františkovy lázně, wellness – Luxusně vybavený hotel v klidné části Františkových Lázní. Kromě tradičních lázeňských procedur nabízíme wellness pobyty zaměřené na relaxaci a aktivní odpočinek. Provádíme hydrocolonovou terapii, která pomáhá při detoxikaci organizmu.

OREA HOTELS a.s.

hotel OREA, OREA HOTELS, hotely, wellness, ubytová – Hotely sítě OREA nabízí ubytování v největší hotelové síti v celé ČR, od ubytování v Mariánských lázních, Praze, po lázně Luhačovice. Kapacita hotelů je více než 6000 lůžek. Wellness pobyty a lázně pro rodiny s dětmi.

Beltine Hotel

ubytování, hotel, Beskydy, wellness, Ostravice – Ubytování v luxusním wellness hotelu Beltine Ostravice v Beskydech. Díky perfektnímu ubytování, výtečné gastronomii a unikátnímu wellness centru bude pro Vás hotel Beltine místem, kde budete chtít už zůstat.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.