+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquacity Poprad

Klíčová slova: aquacity, poprad, aquapark, wellness, relax, bazén

E-mail: kl@markopolo.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Relax a wellness v aquaparku Aquacity Poprad, přehled bazénů a atrakcí, informace o poloze, okolí a dopravě, ceník, otevírací hodiny. Pobyty v hotelech Aquacity Seasons a Mountain View. Wellness a relax.

Web: poprad.aquapark.sk

Další související informace

Luxusní hotel Hoffmeister

hotel, luxusni, restaurace, spa, wellness, praha – Hotel Hoffmeister Praha - Romanticky hotel v pražském podhrad. íHotel Hoffmeister, hotel inspirovaný romantikou Staré Prahy vyniká jedinečnou polohou. Je umístěn na úpatí Starých zámeckých schodů, pár min chůze je Staré město, Karlův most a Pražský hrad. Všechny historické skvosty jsou tak od hotelu dostupné příjemnou procházkou. Navíc Praha není jen historická, je i romantická.

Zelený Mlýn - teambuilding

Zelený Mlýn, restaurace, squash, bazén, sál – Nachází se v městě Všetaty vzdálené 35 min. jízdy autem ssv. od Prahy v blízkosti Neratovic. Nabízíme příjemné posezení v restauraci, zahrádku s fontánou, bazén, squash, prostorný sál vhodný pro konání akcí, levné ubytování a parkování zdarma.

Hotel Mariánské Lázně

hotel, wellness, Mariánské Lázně – Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování. Na výběr je několik možností, jak strávit krásný pobyt v romantickém lázeňském městečku Mariánské Lázně. Poznejte naši pohostinnost a péči o vaše zdraví.

Načítání trvalo 0.0788 sekund.