+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquapalace Hotel Prague

Klíčová slova: Aquapalace Hotel Prague

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2010

Popis: Hotel je umístěn v areálu AQUAPALACE PRAHA, největším aquaparku ve střední Evropě. Přímý přístup do nově vybudovaného aquaparku nabízí dospělým, rodinnám a sportovním nadšencům činí z našeho hotelu výbornou alternativu pro cesty do Prahy. Aquapalace Hotel se svým moderním konferenčním centrem až pro 650 osob nabízí ideální spojení obchodního jednání s relaxací a odpočinkem. Volný celodenní neomezený vstup do Aquaparku a Fitness centra v ceně pobytu!!

Web: aquapalace.hotel.cz/

Další související informace

luxury hotel Prague

luxury hotel prague – Jedinečná kolekce luxusních hotelů, residencí a apartmánů s hotelovými službami pro krátkodobé a dlouhodobé pobyty ve všech hlavních městech střední a východní Evropy. S excelentním servisem, vybavením a poskytovanými službami, nebudete již nikdy dělat kompromisy při výběru ubytování na Vaší služební cestě, dovolené nebo výletu do atraktivní turistické destinace.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Načítání trvalo 1.9413 sekund.