+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquapark Staré Splavy

Klíčová slova: aqua park

E-mail: info@aquaparkstaresplavy.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Aquapark ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera, ubytování v Hotelu na pláži, jedinečné nafukovací atrakce.Mimo již zmíněné úžasné atrakce můžete na pláži trávit i krásné letní večery, kdy připravujeme každý pátek a sobotu (za pěkného počasí i jiné dny) večerní hudební produkce na kryté terase

Web: www.aquaparkstaresplavy.cz

Další související informace

České Švýcarsko

české švýcarsko, švýcarsko, národní park, park – Národní park České Švýcarsko, turistické informace a zajímavosti. Podrobné informace a detajly ubytování. Přímé kontakty na ubytovatele. Tipy na sportovní a turistické vyžití nejen pro sportovce a turisty.

Thermal park Bešeňová

Bešeňová Thermal park – Thermal park Bešeňová. Ubytování v soukromých apartmánech v areálu Thermal parku Bešeňová. Prožijte dovolenou na Slovensku v lázních Bešeňová - hotel Luka. Báječná dovolená v kraji Liptova u Liptovské Mary.

Park Holiday Hotel Wellne

Park Holiday Hotel Wellness & Spa – Park Holiday Hotel Wellness & Spa je unikátní projekt s jedinečným designem a komfortním vybavením hotelových pokojů. Lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Načítání trvalo 1.8935 sekund.