+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Dolinka

Klíčová slova: Areál Dolinka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Ubytování Dolinka se nachází v obci Velké Karlovice (údolí Léskové), na místě zaniklé Mariánské huti. Ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, v zimě pak okolní podmínky poskytují ideální lyžařské vyžití. V těsné blízkosti chaty najdete běžkařské, turistické i cyklo trasy. Lyžaři mají nejblíže ke SKI areálu Razula asi 150m, nedaleko vleků Babská a dalších asi 20 v okolí.Náš penzion je výborný celoročně. Vhodné pro školení, kurzy, tábory, rodinné oslavy, prodloužené víkendy i pro jednotlivce. Parkování přímo u objektu. K dispozici jsou s společenské místnosti- první jako jídelna ke kuchyňce, druhá s televizí. V protější budově spojené střechou, je hlavní jídelna a kuchyně pro větší akce a oslavy. Je s výčepem, kulečníkem,pinpong, stolní fotbal,šipky televize a DVD. Velká kuchyně je po dohodě k dispozici. Budova je stále vytápění, povlečené postele. Po dohodě je možnost rezervovat si celý dům I bez vytížení celé kapacity. Můžeme zapůjčit různé dílny. Zabezpečit různé aktivity. Zkuste se nás zeptat.

Web: dolinka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Borovnice

Penzion Borovnice, ubytování, penzion – V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V přízemí je k dispozici restaurace, která je vyhlášena výbornou kuchyní a je otevřena i pro veřejnost. Zvláště v letních měsících se nabízí možnost posezení na dvoře u grilu. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.

Penzion Rotunda

Penzion Rotunda, ubytování, penzion – Plánujete zimní dovolenou v Krkonoších? Vyberte si penzion Rotunda v centru Harrachova v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu. Nedaleko si nakoupíte v obchůdku, poblíž najdete infocentrum a také směnárnu. Zaparkujete přímo před penzionem na vyhrazeném parkovišti.

Areál Hospůdky u SURFu

Areál Hospůdky u SURFu, ubytování, penzion – Celý areál Hospůdky u SURFu je proslulý svými hudebními večery s interpreti hudebního vydavatelství SURF Eva a Vašek. Viz. Hudební večery Na které jezdí nejenom hosté z blízkého a vzdáleného okolí, ale i z odlehlých míst naší republiky. Svoji návštěvu Hospůdky spojují s prohlídkou Moravského krasu a okolí. V naší hospůdce je možnost si zatancovat i na jiné druhy a žánry hudby. Bližší informace dostanete na adrese vydavatelství.

Načítání trvalo 2.7302 sekund.