+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Dolinka

Klíčová slova: Areál Dolinka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Ubytování Dolinka se nachází v obci Velké Karlovice (údolí Léskové), na místě zaniklé Mariánské huti. Ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, v zimě pak okolní podmínky poskytují ideální lyžařské vyžití. V těsné blízkosti chaty najdete běžkařské, turistické i cyklo trasy. Lyžaři mají nejblíže ke SKI areálu Razula asi 150m, nedaleko vleků Babská a dalších asi 20 v okolí.Náš penzion je výborný celoročně. Vhodné pro školení, kurzy, tábory, rodinné oslavy, prodloužené víkendy i pro jednotlivce. Parkování přímo u objektu. K dispozici jsou s společenské místnosti- první jako jídelna ke kuchyňce, druhá s televizí. V protější budově spojené střechou, je hlavní jídelna a kuchyně pro větší akce a oslavy. Je s výčepem, kulečníkem,pinpong, stolní fotbal,šipky televize a DVD. Velká kuchyně je po dohodě k dispozici. Budova je stále vytápění, povlečené postele. Po dohodě je možnost rezervovat si celý dům I bez vytížení celé kapacity. Můžeme zapůjčit různé dílny. Zabezpečit různé aktivity. Zkuste se nás zeptat.

Web: dolinka.penzion.cz/

Další související informace

Beetle pension

Beetle pension, ubytovani, penzion – Pension Beetle je umístěn v původně činžovním domě, postaveném roku 1910 a nese znaky historických stavebních prvků. Pension disponuje plně vybavenými jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji, využít můžete také naše 3 apartmány (oddělené ložnice), každý maximálně 6 osob.

Penzion Bene v Chotěboři

Penzion Bene, Chotěboř, ubytování, – Penzion Bene v Chotěboři nabízí hostům komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji.Ve vybavení pokojů penzionu Bene v Chotěboři je koupelna, WC, minibar, rádio, TV, SAT, povlečení, balkón, terasa, teplá voda, vytápění a internet.V penzionu Bene v Chotěboři se nachází útulná kavárna, V okolí penzionu Bene hosté naleznou několik restaurací nebo hospůdek, které nabízejí klasickou českou kuchyni nebo mezinárodní pochoutku.

Ubytování Adršpach - Pod Křížovým vrchem

Ubytování, apartmány, penzion – Ubytování v apartmánech v centru obce Adršpach. Nově vystavěný rodinný penzion Pod Křížovým vrchem se nachází v těsné blízkosti Adršpašského skalního města. Ubytování ve 2,3,4,5-lůžkových apartmánech.

Načítání trvalo 2.7160 sekund.