+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Hospůdky u SURFu

Klíčová slova: Areál Hospůdky u SURFu, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Celý areál Hospůdky u SURFu je proslulý svými hudebními večery s interpreti hudebního vydavatelství SURF Eva a Vašek. Viz. Hudební večery Na které jezdí nejenom hosté z blízkého a vzdáleného okolí, ale i z odlehlých míst naší republiky. Svoji návštěvu Hospůdky spojují s prohlídkou Moravského krasu a okolí. V naší hospůdce je možnost si zatancovat i na jiné druhy a žánry hudby. Bližší informace dostanete na adrese vydavatelství.

Web: hospudkausurfu.penzion.cz/

Další související informace

Rodinný penzion U Čápa

Rodinný penzion U Čápa, ubytování, penzion – Budova Penzionu „U Čápa“ byla v nedávné době zrekonstruována a svým hostům poskytuje maximální pohodlí. Penzion U Čápa nabízí zájemcům ve dvou podlažích pohodlné a komfortně vybavené apartmány různých velikostí – hosté mají k dispozici ubytování pro dvě osoby nebo pro rodiny s dětmi. Součástí nabídky je rovněž apartmán pro větší společnost, která chce na dovolené trávit čas společně. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení.

Penzion U Kozla

Penzion U Kozla, ubytovani, penzion – Penzion U Kozla nabízí ubytování ve stylovém penzionu pár kroků od centra městečka Lázně Kynžvart, nedaleko Kynžvartského zámku Metternich a nově otevřeného golfového hřiště. Ubytovat se je možné v některém ze třech samostatných apartmánů. K dispozici je rovněž vybavená kuchyň a společenská místnost, sloužící zároveň jako místo pro podávání snídaní.

Načítání trvalo 5.7251 sekund.