+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Hospůdky u SURFu

Klíčová slova: Areál Hospůdky u SURFu, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Celý areál Hospůdky u SURFu je proslulý svými hudebními večery s interpreti hudebního vydavatelství SURF Eva a Vašek. Viz. Hudební večery Na které jezdí nejenom hosté z blízkého a vzdáleného okolí, ale i z odlehlých míst naší republiky. Svoji návštěvu Hospůdky spojují s prohlídkou Moravského krasu a okolí. V naší hospůdce je možnost si zatancovat i na jiné druhy a žánry hudby. Bližší informace dostanete na adrese vydavatelství.

Web: hospudkausurfu.penzion.cz/

Další související informace

Hotýlek u hraběte Harrach

Hotýlek u hraběte Harracha, ubytování, penzion – Hotýlek je vzdálen cca 5 minut pěšky od centra města a sedačkové lanovky na Čertovu horu. Pro hosty je k dispozici stylová restaurace, sauna a společenská místnost s kulečníkem. Před domem je vlastní parkoviště. Internetové připojení wifi zdarma.

Pension U Zámku

Pension U Zámku, ubytování, penzion – Rádi bychom Vám představili náš Pension U Zámku. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova.. Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů.

Penzion U Tesařů v Nových Syrovicích

penzion, ubytování, Penzion U Tesařů, ubytování v – Pension se nachází cca 4 km od města Moravské Budějovice směrem na Vranovskou přehradu (Bítov).Bítovská zátoka je vzdálená cca 15 km. Restaurace "U Tesařů" se nachází v samém středu obce, u hlavní silnice. Nabízíme možnost ubytování v příjemném prostředí podkroví restaurace.Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány.Můžeme Vám nabídnout ubytování ve 2 lůžkovém, 3 lůžkovém a 4 lůžkovém pokoji.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.