+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Přístav

Klíčová slova: Areál Přístav, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Areál Přístav na břehu Žermanické přehrady nabízí ubytování ve 2 pensionech s celkovou kapacitou 50 lůžek. Všechny 2 až 4lůžkové pokoje mají sociální zařízení, TV, wifi. Široké zázemí pro sport, rehabilitaci a restaurační služby zajišťují ideální podmínky pro sportovní soustředění, ozdravné pobyty, školní kurzy, firemní akce i školení, skupinové akce, pobyty s dětmi.

Web: areal-pristav.penzion.cz/









Další související informace

Penzion Vinice Karlštejn

Penzion Vinice Karlštejn, penzion, ubytovani – Penzion Vinice se nachází naproti centrálnímu parkovišti v Karlštejně. Součástí budovy Penzionu Vinice je Infocentrum Karlštejn a Dolní Berounka a stylová kavárna s letní zahrádkou. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a tři třílůžkové pokoje.

Kamenný Dvůr

Kamenný Dvůr, penzion, ubytovani – Kamenný Dvůr, to je především stylová restaurace s pensionem, nabízející komplexní služby na hotelové úrovni. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, LCD TV se satelitním příjmem, telefon a lednička, vše v retro stylu. V celém objektu je možné připojení k internetu. Pokoje jsou podkrovní, v přízemí je k dispozici staročeská restaurace, která Vám nabídne široký sortiment jídel českých i zahraničních, jakožto nesčetné množství moravských vín, točené pivo apod.

Načítání trvalo 2.7202 sekund.