+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Přístav

Klíčová slova: Areál Přístav, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Areál Přístav na břehu Žermanické přehrady nabízí ubytování ve 2 pensionech s celkovou kapacitou 50 lůžek. Všechny 2 až 4lůžkové pokoje mají sociální zařízení, TV, wifi. Široké zázemí pro sport, rehabilitaci a restaurační služby zajišťují ideální podmínky pro sportovní soustředění, ozdravné pobyty, školní kurzy, firemní akce i školení, skupinové akce, pobyty s dětmi.

Web: areal-pristav.penzion.cz/

Další související informace

Pension Javořice

Pension Javořice, penzion, ubytovani – Aktuálně Vám nabízíme 7 prostě, leč pohodlně vybavených pokojů. V prvním patře jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením, podkrovní pokoje mají koupelnu a WC společné. V letních měsících jsme uzpůsobeni i pro pobyt turistů, kteří preferují vlastní "střechu nad hlavou". Na zahradě můžete rozbít stan, veškeré zázemí klasického kempu je Vám plně k dispozici v podobě koupelny, WC, kuchyně, ledničky a mrazáku.

Penzion Pardubice

Penzion Pardubice, penzion, ubytovani – Penzion Pardubice – jediný plně automatizovaný tříhvězdičkový penzion v České republice, se nachází v okrajové části Pardubic - Starém Hradišti, v cca 2km od Univerzity Pardubice nebo 500m od sportovního a relaxačního zařízení H-centrum. Tento penzion prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí 32 útulně zařízených pokojů s TV se SAT, lednicí, internetem a vlastním sociálním zařízením.

Penzion Harmonie Bedřicho

Penzion Harmonie Bedřichov, penzion, ubytovani – Tradiční horská chalupa s rodinnou atmosférou na Bedřichově v Jizerských horách, v nm. výšce 750 m je obklopena překrásnou přírodou a nabízí všestranné vyžití všem milovníkům sportu a aktivní rodinné rekreace. Ve vzdálenosti 400 m od Chaty Harmonie se nachází 8 lyžařských vleků na sjezdovkách různé obtížnosti,umělé zasněžování, večerní lyžování a lyžařská škola.

Načítání trvalo 2.5679 sekund.