+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Přístav

Klíčová slova: Areál Přístav, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Areál Přístav na břehu Žermanické přehrady nabízí ubytování ve 2 pensionech s celkovou kapacitou 50 lůžek. Všechny 2 až 4lůžkové pokoje mají sociální zařízení, TV, wifi. Široké zázemí pro sport, rehabilitaci a restaurační služby zajišťují ideální podmínky pro sportovní soustředění, ozdravné pobyty, školní kurzy, firemní akce i školení, skupinové akce, pobyty s dětmi.

Web: areal-pristav.penzion.cz/

Další související informace

Pension Villa Basileia

Pension Villa Basileia, penzion, ubytování – Ubytování jsme pro vás připravili ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených ve standardu *** hotelu se službami hotelu typu „Garni". Přímo v budově poskytujeme masáže, vířivé a perličkové koupele a infrakabinu. V blízkosti penzionu jsou bazény a samozřejmě kolonády pro pitnou kůru. Pro léčebné pobyty zajišťujeme odbornou lázeňskou lékařskou péči. V letních měsících nabízíme posezení na zahradě s bazénkem a sluneční terasou. Rodinný pension Villa Basileia Karlovy Vary má vlastní uzavřené parkoviště.

Penzion Vinice Karlštejn

Penzion Vinice Karlštejn, penzion, ubytovani – Penzion Vinice se nachází naproti centrálnímu parkovišti v Karlštejně. Součástí budovy Penzionu Vinice je Infocentrum Karlštejn a Dolní Berounka a stylová kavárna s letní zahrádkou. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a tři třílůžkové pokoje.

Penzion Továrníkova Vila

Penzion Továrníkova Vila, penzion, ubytovani – Rádi bychom Vám představili náš penzion „Továrníkova vila“. Nachází se v podhůří Orlických hor, v malé obci Skuhrov nad Bělou, která je vstupní branou do středisek zimních sportů a radovánek, jakými jsou Deštné či Říčky. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.