+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Přístav

Klíčová slova: Areál Přístav, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Areál Přístav na břehu Žermanické přehrady nabízí ubytování ve 2 pensionech s celkovou kapacitou 50 lůžek. Všechny 2 až 4lůžkové pokoje mají sociální zařízení, TV, wifi. Široké zázemí pro sport, rehabilitaci a restaurační služby zajišťují ideální podmínky pro sportovní soustředění, ozdravné pobyty, školní kurzy, firemní akce i školení, skupinové akce, pobyty s dětmi.

Web: areal-pristav.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Harmonny

Penzion Harmonny, penzion, ubytovani – Penzion Harmonny nabízí celoroční ubytování v soukromí na jednom z nejklidnějších míst na území města Český Krumlov. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV + SAT a možnost bezdrátového připojení k internetu. Penzion Harmonny má vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma. Cyklistům nabízíme zdarma úschovu kol. Celý objekt je nekuřácký.

Pension U Lyžaře

Pension U Lyžaře, penzion, ubytovani – Restaurace a penzion U Lyžaře leží v krásném prostředí uprostřed lesů na okraji Jihlavy. Najdete zde ideální podmínky pro rekreační pobyt, především turistiku, cykloturistiku, lyžování v nedalekém Ski areálu Šacberk nebo na upravovaných běžeckých stopách. Samotný penzion je vhodný pro společenské nebo rodinné akce jako jsou svatby, srazy bývalých spolužáků, smuteční hostiny atd.

Penzion Krkonoše

Penzion Krkonoše, penzion, ubytovani – Penzion Krkonoše v obci Mladé Buky je výjimečný hned dvakrát. Jako v jednom z mála si zde objednáte BIO snídani a ovoce k přímé konzumaci si sami natrháte na přilehlé zahradě. <p>Kromě ovocných stromů najdete na rozlehlém 5000m2 pozemku, který k penzionu patří, také nádherné zákoutí řeky oddělené lískovými keři. V letních měsících posedíte u táborového ohně.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.