+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARPACAY hostel

Klíčová slova: ARPACAY hostel

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2010

Popis: ARPACAY hostel je moderní hostel pro mladé v centru Prahy. Během 10 - 15 minut jste schopni tramvají či metrem dosáhnout na všechna místa v centru Prahy a nejste tak nuceni trávit většinu vašehu pobytu v MHD.<p> Ubytování si můžete vybrat ze široké nabídky 2 - 8 lůžkových pokojů a my všichni se vynasnažíme, abyste se u nás cítili jako doma. Po příjezdu dostanete proti záloze 300,- Kč/pokoj vlastní klíč, takže máte volný přístup do hostelu v jakoukoliv denní i noční hodinu. V hostelu naleznete 5 PC s rychlým připojením k Internetu ZDARMA + WIFI ve všech pokojích. Hlídané parkoviště najdete na Knížecí asi 300 m od hostelu (160,- Kč/den).

Web: arpacayhostel.hotel.cz/

Další související informace

Ubytování v Praze a v ČR

ubytování, hotely, hotel, hostely, hostel – Rezervace ubytování do hotelů, hostelů a pensionů v celé České Republice. Speciální nabídky se slevou až 60%. Ubytování ve městech: Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Zlín, Pardubice, Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Tábor, Železná Ruda, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Olomouc, Telč, Liberec, Beroun, Benešov, Jihlava, Jánské Lázně, Kolín, Přerov, Tábor, Teplice, Český Krumlov, Jihlava, Most, Doksy, Náchod, Praha.

Hostel a turistická ubyto

Hostel a turistická ubytovna Milánská, ubytovna – Turistická ubytovna a hostel Milánská je umístěna v parkovém areálu s výhledem z oken pokojů a studií do zahrady. Hostel je kompletně bezbariérový s pohodlným přístupem z parkoviště před budovou až do pokojů s bezbariérovými koupelnami. Ubytovací zařízení je rozděleno na hostel a turistickou ubytovnu,ubytování poskytujeme v jedno, dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením společným vždy pouze pro dva pokoje.

Hostel Hvězda v Chebu

Hostel Hvězda,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – V samém centru Chebu,v hotelovém komplexu hotelu Hvězda,nabízí levné ubytování Hostel Hvězda.Pro hosty jsou připraveny prosté,ale čisté pokoje a veškeré hotelové služby.Non stop recepce,WIFI,restaurace,vlastní parkoviště,garáže pro motocykly a jízdní kola,ale především cenová dostupnost pro všechny jsou hlavními přednostmi hostelu.Pro náročnější klientelu jsou připraveny pokoje s TV,koupelnou s WC a sprchou nebo vanou s celkovou kapacitou 44 osob.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.