+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astra - Podhájská

Klíčová slova: ubytovani, podhajska, penzion astra

E-mail: jan.minar@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Penzión Astra I. je situovaný len 400 m od termálneho kúpaliska v Podhájskej, v časti Svätuša na Novej ulici. Hosťom ponúka ubytovanie v siedmich 2-3 posteľových izbách s možnosťou prísteliek. Päť izieb je samostatne vybavených sociálnym zariadením (WC, umývadlo a sprchovací kút), chladničkou a TV-SAT. Na prízemí je k dispozícii spoločná kuchyňa so sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a základným kuchynským vybavením. Dve izby na prízemí sú riešené ako apartmán, majú spoločné sociálne zariadenie, kuchynku s chladničkou, dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a dve TV-SAT. Nový penzión Astra II. je vybudovaný za penziónom Astra I. na spoločnom pozemku. Je to dvojposchodový penzión s dvanástimi izbami s 2-4 lôžkami. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV a chladničkou. Štyri izby na prízemí majú samostatné kuchynské kútiky, na 1. a 2. poschodí sú zariadené spoločné kuchynky pre hostí z príslušného poschodia. V suteréne sa nachádza spoločenská miestnosť, v ktorej sa môžu organizovať spoločenské posedenia, silvestrovské oslavy príp. firemné školenia. Všetky izby na poschodí majú balkóny s možnosťou posedenia, ktoré poskytuje pekný výhľad na celú Podhájsku.

Web: www.astra.podhajska.sk

Další související informace

Penzion Hamříkova Stáj

Penzion Hamříkova Stáj, ubytovani, penzion – Penzion se nachází v obci Dolní Moravice na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku. Penzion patří mezi průkopníky agroturistiky, jako moderní formy aktivního využití volného času v nadmořské výšce 787 m. n. m. s kapacitou 50 lůžek. V penzionu se nachází restaurace s dobrou kuchyní, letní zahrádka, společenská místnost, pivnice, sauna, masážní vana, kulečníky, šipky, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na odbíjenou a tenis, minigolfové hřiště, badmintonové hřiště.

Penzion G

Penzion G, ubytovani, penzion – Penzion G naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v samotném centru města Šumperka, ležícího na řece Desná na jihozápadním okraji Jeseníků. Nabízíme pohodlné ubytování v pokojích pro 1 - 4 osoby s celkovou kapacitou 26 lůžek. V případě zájmu rádi zajistíme firemní nebo soukromý večírek: od ubytování účastníků, přes zajištění kulturního programu, výlety k turisticky zajímavým lokalitám, sportovního vyžití a samozřejmě také po samotný večírek včetně občerstvení.

Penzion Nevada

Penzion Nevada, ubytování, penzion – Penzion Nevada se nachází v samém centru města Písek, 300m od náměstí, 300m od řeky Otavy a 150m od plaveckého bazénu. Penzion nabízí k ubytování jedno až pětilůžkové pokoje. Příslušenství je společné na chodbě. K dispozici je samostatná kuchyňka a pračka.

Načítání trvalo 2.3087 sekund.