+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atika penzion

Klíčová slova: Atika penzion, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Penzion Atika se nachází nedaleko historického centra Chebu, v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích na Vás dýchne domácí atmosféra. Součástí vybavení je i vlastní sociální zařízení a televize se satelitním příjmem. neustále je pro Vás připraveno 15 lůžek s možností přistýlky. Ubytovaní hosté mohou využít také bazén nebo saunu. K dispozici je i parkoviště.

Web: atika-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Fajn

Penzion Fajn, penzion, ubytování – Penzion Fajn vám nabízí příjemné, kvalitní a pohodové ubytování v klidné části Pardubic s výbornou dopravní dostupností do centra i k místům konání vyhlášených sportovních akcí jako je třeba vyhlášená zlatá přilba nebo velká pardubická. Nabídka ubytování je doplněna bohatým menu restaurace, která je součástí objektu. Restaurace Vám nabízí speciality české kuchyně a denní menu za velmi příjemné ceny.

Penzion Domov

Penzion Domov, penzion, ubytovani – Penzion Domov Kroměříž se nachází v měšťanském domě z roku 1899, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Situován je přímo v centru památkové rezervace města Kroměříž a nabízí Vám stylové ubytování pohodlí a klid. Je vhodný pro ubytování v Kroměříži během Vaší pracovní cesty, rodinné dovolené i pro dlouhodobý pobyt. V nejbližším okolí Penzionu Domov se nacházejí nejen všechny nejvýznamnější historické památky Kroměříže, ale i množství kavárniček, restaurací, barů a dalších podobných zařízení.

Penzion U Nás

Penzion U Nás, penzion, ubytovani – Nove postavena CHALUPA z 2007 splnuje všechny požadavky pro strávení pohodové dovolené na rozhraní Zelezných hor, Vysočiny a Poddoubraví Naše doporučuní: pro rodiny s dětmi,důchodce,sportovně založene ale i lenochy K dokonalosti dovolené si můžete narazit a natočit dovezený sud piva přimo v baru chalupy.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.