+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium penzion ubytování

Klíčová slova: Atrium penzion - ubytování v Brně Modřicích

E-mail: atriumpenzion@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2010

Popis: Penzion Atrium Vám nabízí ubytování v rodinném penzionu hotelového typu na klidném brněnském předměstí Modřice. Náš hotel je velmi vhodný pro vystavovatele na BVV, stejně jak pro rodiny s dětmi či cestovní kanceláře (Velká cena, přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, Aeroshow...). Přednosti penzionu Atrium:wifi, TV,ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích,uzavřené parkoviště v areálu, bazén, venkovní krb a gril,kuchyňka. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat na 605 567 642

Web: www.atriumpenzion.cz/ubytovani_brno.html

Další související informace

penzion - ubytování Český

penzion - ubytování Český ráj – Penzion v srdci Českého ráje, ubytování nedaleko města Turnova. CHKO Český ráj je jedna z nejoblíbenějších turistických oblastí. Vítejte v Českém ráji v rodinném penzionu Michelle V naší nabídce jsou 2, 4 a 5 lůžkové pokoje. Pokoje penzionu jsou vybaveny televizí a lednicí. Kapacita penzionu je 20 lůžek. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka, 2xWC a 2xkoupelna. Součástí penzionu je velká zahrada, kde naleznete: parkovací plochu a altán s ohništěm. V našem penzionu je možné i wifi připojení(pouze po dohodě).

Ubytování - penzion Staré město 133 v Netolicích

Ubytování - penzion Staré město 133,ubytování v – Penzion Staré Město 133 v Netolicích nabízí lépe poznat město Netolice a zároveň si užít pohodu a klid.Penzion nabízí celkem 4 nově zrekonstruované apartmány s celkovou kapacitou 21 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, dále pak ledničkou, plně vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou. Každý pokoj je vytápěn elektrickým topením, je vybaven televizí a připojením k internetu prostřednictvím wifi. Penzion je nekuřácký.Penzion nabízí možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách. Snídaně v penzionu nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Můžete navštívit některou restauraci v okolí a dát si nějaké to dobré jídlo, na které máte zrovna chuť.

Penzion U Leopolda v Brně

Penzion U Leopolda, ubytování v Brně – # Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky# Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV# Apartmán s krbem a vanou (2-3 osoby)# Celková kapacita penzionu 25 -30 lůžek# Připojení na internet přes wifi# Parkování na ulici před penzionem# Platby - v hotovosti při ubytování (bohužel nepřijímáme platby kartou) .

Načítání trvalo 3.3231 sekund.