+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium penzion ubytování

Klíčová slova: Atrium penzion - ubytování v Brně Modřicích

E-mail: atriumpenzion@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2010

Popis: Penzion Atrium Vám nabízí ubytování v rodinném penzionu hotelového typu na klidném brněnském předměstí Modřice. Náš hotel je velmi vhodný pro vystavovatele na BVV, stejně jak pro rodiny s dětmi či cestovní kanceláře (Velká cena, přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, Aeroshow...). Přednosti penzionu Atrium:wifi, TV,ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích,uzavřené parkoviště v areálu, bazén, venkovní krb a gril,kuchyňka. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat na 605 567 642

Web: www.atriumpenzion.cz/ubytovani_brno.html

Další související informace

penzion - ubytování Český

penzion - ubytování Český ráj – Penzion v srdci Českého ráje, ubytování nedaleko města Turnova. CHKO Český ráj je jedna z nejoblíbenějších turistických oblastí. Vítejte v Českém ráji v rodinném penzionu Michelle V naší nabídce jsou 2, 4 a 5 lůžkové pokoje. Pokoje penzionu jsou vybaveny televizí a lednicí. Kapacita penzionu je 20 lůžek. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka, 2xWC a 2xkoupelna. Součástí penzionu je velká zahrada, kde naleznete: parkovací plochu a altán s ohništěm. V našem penzionu je možné i wifi připojení(pouze po dohodě).

Penzion Hotel Liberec

penzion liberec, ubytovani v liberci – Penzion Fénix Liberec nabízí čtyřhvězdičkové ubytování hotelového typu. Naším cílem je penzion se spoustou nadstandardních hotelových služeb, které nejsou u penzionů v Liberci běžné. Moderní rodinný Penzion Fénix **** se nachází v Liberci v klidné městské části přímo pod Ještědem, v Horním Hanychově. Penzion Fénix nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastní designovou koupelnou, toaletou a satelitní TV s DVD. Každý pokoj je originální díky svému barevnému designu.

Penzion U Tesařů v Nových Syrovicích

penzion, ubytování, Penzion U Tesařů, ubytování v – Pension se nachází cca 4 km od města Moravské Budějovice směrem na Vranovskou přehradu (Bítov).Bítovská zátoka je vzdálená cca 15 km. Restaurace "U Tesařů" se nachází v samém středu obce, u hlavní silnice. Nabízíme možnost ubytování v příjemném prostředí podkroví restaurace.Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány.Můžeme Vám nabídnout ubytování ve 2 lůžkovém, 3 lůžkovém a 4 lůžkovém pokoji.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.