+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium Penzion

Klíčová slova: Atrium Penzion, penzion, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Atrium penzion je penzionem hotelového typu a najdete jej v jižní části Brna. Při výletech do centra města je možné využít přímého spojení městskou hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 22 lůžek v pokojích zařízených na úrovni kategorie ***. Hostům je k dispozici kuchyňka s jídelnou.

Web: atrium-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Valentino

Penzion Valentino, penzion, ubytovani – Rodinný penzion Valentino stojí v krásném prostředí Jizerských hor. Najdete ho v Bedřichově a je ideálním ubytovacím zázemím pro lyžaře i letní turisty. V penzionu využijete širokou škálu služeb: restauraci s barem, krbem a LCD televizí, internet přes interní Wi-Fi síť, saunu, hydromasážní vanu, velmi pěkný dětský koutek, vyhřívanou úschovnu kol a lyží, prostornou zahradu s dětskými průlezkami, pískovištěm, ohništěm a bazénkem. Své auto zaparkujete na krytém garážovém stání. V penzionu Valentino jsou vítány nejen děti, ale i vaši domácí mazlíčci.

Rodinný penzion Světlá

Rodinný penzion Světlá, penzion, ubytovani – 2 až 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením - sprcha + WC, TV. Restaurace s kachlovými kamny a venkovní terasou je místem pro snídaně, které jsou podávány bufetovým způsobem a pro večerní posezení. Na místě je možné dokoupit večeře formou menu, současně je možné na objednávku připravit i jakýkoli gurmánský zážitek. Pro děti je na prostorné zahradě k dispozici pískoviště a houpačky. V penzionu je i malá knihovna s posezením, šipky.

Penzion Otevřená náruč

Penzion Otevřená náruč, penzion, ubytovani – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.