+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium Penzion

Klíčová slova: Atrium Penzion, penzion, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Atrium penzion je penzionem hotelového typu a najdete jej v jižní části Brna. Při výletech do centra města je možné využít přímého spojení městskou hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 22 lůžek v pokojích zařízených na úrovni kategorie ***. Hostům je k dispozici kuchyňka s jídelnou.

Web: atrium-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Monika

Penzion Monika, penzion, ubytovani – Ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích se sprchou a sociálním zařízením a 1 apartmán s vanou v centru města.Možnost přistýlek.Celková kapacita je 17 osob.Prostorné pokoje mají internetovou přípojku,Tv a sedací soupravu.1 menší pokoj je s balkonem.Venkovní terasa se stolky.V přízemí je kadeřnictví a kosmetika.

Pension Javořice

Pension Javořice, penzion, ubytovani – Aktuálně Vám nabízíme 7 prostě, leč pohodlně vybavených pokojů. V prvním patře jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením, podkrovní pokoje mají koupelnu a WC společné. V letních měsících jsme uzpůsobeni i pro pobyt turistů, kteří preferují vlastní "střechu nad hlavou". Na zahradě můžete rozbít stan, veškeré zázemí klasického kempu je Vám plně k dispozici v podobě koupelny, WC, kuchyně, ledničky a mrazáku.

Penzion Kamenec v Háji ve Slezsku

penzion, ubytování , penzion Kamenec, ubytování v – Příjemný penzion v loveckém stylu v klidném prostředí na venkově. Stylová restaurace, salonek, zahrádka, sportovní vyžití. Klimatizovaná restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále ... Pro klidnou rodinnou oslavu, firemní akci či školení nabízíme salonek o kapacitě 20 míst. Koupání a rybaření v Hlučínské Štěrkovně.

Načítání trvalo 2.3709 sekund.