+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium Penzion

Klíčová slova: Atrium Penzion, penzion, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Atrium penzion je penzionem hotelového typu a najdete jej v jižní části Brna. Při výletech do centra města je možné využít přímého spojení městskou hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 22 lůžek v pokojích zařízených na úrovni kategorie ***. Hostům je k dispozici kuchyňka s jídelnou.

Web: atrium-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Vinice Karlštejn

Penzion Vinice Karlštejn, penzion, ubytovani – Penzion Vinice se nachází naproti centrálnímu parkovišti v Karlštejně. Součástí budovy Penzionu Vinice je Infocentrum Karlštejn a Dolní Berounka a stylová kavárna s letní zahrádkou. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a tři třílůžkové pokoje.

Penzion Holub

Penzion Holub, penzion, ubytovani – Penzion Holub se nachází v klidné části Kroměříže nedaleko historického centra. Kouzlem dávných časů na Vás dýchne prostředí penzionu ve stylu anglické secese. Prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, obchodních jednání, seminářů, rautových pohoštění a dalších společenských událostí. K ubytování slouží pět dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj. Maximální kapacita penzionu s přistýlkou je 13 lůžek.

Penzion Pardubice

Penzion Pardubice, penzion, ubytovani – Penzion Pardubice – jediný plně automatizovaný tříhvězdičkový penzion v České republice, se nachází v okrajové části Pardubic - Starém Hradišti, v cca 2km od Univerzity Pardubice nebo 500m od sportovního a relaxačního zařízení H-centrum. Tento penzion prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí 32 útulně zařízených pokojů s TV se SAT, lednicí, internetem a vlastním sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.