+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atrium Penzion

Klíčová slova: Atrium Penzion, penzion, ubytování

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Atrium penzion je penzionem hotelového typu a najdete jej v jižní části Brna. Při výletech do centra města je možné využít přímého spojení městskou hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 22 lůžek v pokojích zařízených na úrovni kategorie ***. Hostům je k dispozici kuchyňka s jídelnou.

Web: atrium-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U nás Dřemčice

Penzion U nás Dřemčice, penzion, ubytovani – Nově zrekonstruovaný rodinný hostinec ve venkovském stylu s ubytováním v kraji Českého granátu. Přímo v objektu je malá restaurace s krbem k večernímu posezení s vynikající kuchyní, kde Vám klidně uvaříme to, na co máte právě chuť nebo upečeme pravý domácí štrůdl.

Penzion Pohoda

Penzion Pohoda, penzion, ubytovani – Penzion Pohoda se nachází v klidné části a nedaleko historického centra Českého Krumlova. Pokoje penzionu jsou vybyveny sociálním zařízením, TV a celý penzion je pokryt Wi-Fi připojením. Našim hostům nabízíme bohatou nabídku služeb - zajišťujeme vstupenky na Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, víkendy na Vltavě, lyžování na Lipně a pod.

Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard, penzion, ubytovani – Malebný penzion má k dispozicii 26 lůžek, které jsou v 9 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový apartmán). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy.

Načítání trvalo 2.6806 sekund.