+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aura pension Špičák

Klíčová slova: Aura pension Špičák, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Dovolte nám představit rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů, vlastní parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, wifi zdarma.

Web: aura-pension-spicak.hotel.cz/

Další související informace

Penzion České Budějovice

Penzion České Budějovice, penzion, ubytovani – Vzhledem k tomu, že penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí. A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města.

Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard, penzion, ubytovani – Malebný penzion má k dispozicii 26 lůžek, které jsou v 9 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový apartmán). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy.

Načítání trvalo 0.2760 sekund.