+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aura pension Špičák

Klíčová slova: Aura pension Špičák, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Dovolte nám představit rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů, vlastní parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, wifi zdarma.

Web: aura-pension-spicak.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Pod Rozhlednou

Penzion Pod Rozhlednou, penzion, ubytovani – Penzion se nachází na okraji malebné obce Vrbice poblíž 35 m vysoké rozhledny. Pro ubytování nabízí penzion dvoulůžkové pokoje a 7 apartmánů s vyhlídkovým pokojem. Všechny ubytovací jednotky dispoznují sociálním zařízením a kuchyňkou. Stravování zajišťuje restaurace v prostorách penzionu.

Penzion České Budějovice

Penzion České Budějovice, penzion, ubytovani – Vzhledem k tomu, že penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí. A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města.

Pension Artharmony

Pension Artharmony, penzion, ubytovani – 5 minut pěší chůze od Václavského náměstí najdete náš Pension & Hotel ARTHARMONY. Prostředí pensionu má charakter rodinného bydlení, nikoliv jen zastávky na přespání. Celý objekt je nekuřácký, přátelská oáza pro kuřáky ale nechybí. Rádi ubytujeme také Vaše čtyřnohé miláčky. Hosté Pension & Hostelu ARTHARMONY mohou využít bezdrátového připojení, internetové rádio, telefon, plně vybavenou kuchyň s lednicí, pračku a sušičku.

Načítání trvalo 0.3109 sekund.