+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aura pension Špičák

Klíčová slova: Aura pension Špičák, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Dovolte nám představit rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů, vlastní parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, wifi zdarma.

Web: aura-pension-spicak.hotel.cz/

Další související informace

Pension Milk inn

Pension Milk inn, penzion, ubytovani – Pension nabízí možnost zakoupení kontinentální snídaně. Hostům, jež nevyužijí možnost zakoupení snídaně, je k dispozici čajová kuchyňka s jídelnou, kde si mohou přichystat snídani sami. Dále se zde nachází relaxační místo vhodné pro dokončení obchodních schůzek, či jen pro odpočinkové posezení. Klimatizovaný sál s denním světlem je vhodný pro veškeré konferenční a společenské akce, jednání, semináře a slavnostní posezení. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika s možností zabezpečení špičkových cateringových služeb.

Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard, penzion, ubytovani – Malebný penzion má k dispozicii 26 lůžek, které jsou v 9 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový apartmán). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.