+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Azyl-pro-milence

Klíčová slova: azyl, milenci, hodinovy, hotel, ubytovanie

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2008

Popis: Katalog všech zařízení v ČR typu: azyl pro milence, hodinový hotel a milenecký azyl. Přehledně rozděleno podle regionů + Praha, Brno a Ostrava zvlášť. U inzerátů fotky, popisy a recenze od zákazníků.

Web: www.azyl-pro-milence.eu

Další související informace

Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka, hotel, ubytovani – Hotel Vyhlídka se nachází v obci Lažánky uprostřed malebné přírody poblíž chráněného území Bílého potoka. Obec leží v západní části regionu Brno - venkov a skládá se ze dvou katastrálních území - Lažánek a Holasic. <bR> Hotel Vyhlídka nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. TV je možné zapůjčit.

Hotel Brilliant

Hotel Brilliant, hotel, ubytovani – Hotel Brilliant nabízí ubytování v 44 pokojích, celková kapcita objektu je 120 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha), na většině pokojů je televize, satelit a telefon. Hotel Brilliant je řešen bezbariérově a součástí hotelu je také třílůžkový pokoj pro tělesně postižené.

Best Western Hotel Belass

Best, Western, Hotel, Belassi, ubytovanie, Bojnic – Best Western hotel Belassi Bojnice ponúka ubytovanie v 12 komfortných dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánoch. Priestory hotela Best Western Belassi Bojnice sú bezbariérové &#8203;&#8203;a nefajčiarske. Všetky izby hotela Best Western Belassi Bojnice sú vybavené

Načítání trvalo 0.0752 sekund.