+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BED & BREAKFAST penzion B

Klíčová slova: BED & BREAKFAST penzion Brno

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Útulný BED & BREAKFAST Penzion Brno nabízí příjemné domácí prostředí. V penzionu si můžete nerušeně odpočinout stejně tak jako strávit klidnou rodinnou dovolenou. Všechny pokoje penzionu BED & BREAKFAST jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, WIFI internetem

Web: penzion-breakfast.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Rozkoš

Penzion Rozkoš, penzion, ubytovani – Atraktivní lokalita penzionu sama nabízí možnosti širokého obchodního, kulturního, turistického i sportovního vyžití. Pension Rozkoš nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny je k dispozici apartmán až pro 7 osob. Své domácí mazlíčky /pejsky a kočičky/ si můžete vzít samozřejmě s sebou. V celém areálu je v ceně pobytu internetové WiFi připojení a pro dětské návštěvníky možnost zapůjčení herní konzole XBOX 360.

Penzion a hospůdka na Veselce v Troubsku

Penzion a hospůdka na Veselce ,ubytování v – Vítejte na VeselcePenzion se nachází na okraji Brna směr západ. Má výbornou polohu pro návštěvníky BVV (cca 10min jízdy), Grand Prix (5min).Penzion je nově zbudován ve valašském stylu, vše z přírodního dřevěného masivu, tzv. „Zdravé bydlení“.Ke komplexu penzionu také patří hospůdka s výbornou českou kuchyni a dvorní trakt s parkovištěm. Ubytovací kapacita je 23 lůžek se 3-mi přistýlkami ve dvou a tří lůžkových pokojích.Na každém pokoji je k dispozici sociální zařízení (WC, sprchový kout), internet, televize.

Penzion a vinárna U Doubků v Břeclavi

Vinárna a penzion u Doubků,ubytování v – Vinárna a penzion U Doubků v Břeclavi se nachází na předměstí obce Poštorná, na okraji Lednicko-Valtického areálu .Penzion U Doubků nabízí možnost ubytování v 9-ti pokojích, které disponují celkem 26-ti lůžky. Součástí těchto pokojů je toaleta a koupelna s vanou, televize se satelitním příjmem. Nadstandardní pokoje jsou čtyři a byly nově přistavěné, určené jsou též pro jednu nebo dvě osoby s možností přistýlky, vybavení je doplněno o rustikální nábytek.Penzion U Doubků nabízí služby vlastní stylové vinárny s rotundou, která má 56 míst k sezení. V sezóně je možnost posedět i na terase s krbem, která má kapacitu 50 osob. Přímo před penzionem je vám k dispozici parkoviště a samozřejmostí je i internetové připojení WI-FI.

Načítání trvalo 2.4904 sekund.