+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BED & BREAKFAST penzion B

Klíčová slova: BED & BREAKFAST penzion Brno

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Útulný BED & BREAKFAST Penzion Brno nabízí příjemné domácí prostředí. V penzionu si můžete nerušeně odpočinout stejně tak jako strávit klidnou rodinnou dovolenou. Všechny pokoje penzionu BED & BREAKFAST jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, WIFI internetem

Web: penzion-breakfast.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Alberto

Penzion Alberto – Náš rodinný penzion se nachází Jizerských horách, v malebném a čistém prostředí CHKO Jizerské hory, která je jako stvořená pro strávení klidné i aktivní dovolené v Čechách. K příjemně strávenému odpočinku Vám bude sloužit nekuřácká restaurace, společenská místnost, TV a SAT v restauraci, stolní tenis, stolní fotbal, automat na šipky, hry, míčové hřiště, ruské kuželky, přírodní ohniště i vlastní uzavřené parkoviště. V penzionu je možné připojit se k internetu pomocí wifi sítě. Celý objekt je nekuřácký. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase, kde Vaše děti dozajista ocení dětské hřiště s mnoha houpačkami, pískovištěm a skluzavkou. Ubytování s domácími mazlíčky je možné. V penzionu je možnost úschovy lyží a kol, možná je i úschova motocyklů v garáži. V blízkém okolí je dostatečný výběr sportovních zařízení a aktivit (např. koupaliště, projížďky na koni, bowling, bobová dráha…)

Penzion Feston

Penzion Feston, penzion, ubytovani – Nabízíme ubytování v 5 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkovém pokoji. V letních měsících je k dispozici menší vnitřní bazének (průměr 3,5m). Hosté mohou využít posezení v zimní zahradě u bazénu nebo na zahradě, kde je k dispozici gril. Celý objekt je nekuřácký a pokryt signálem wi-fi. Parkovat lze přímo před penzionem.

Načítání trvalo 2.6701 sekund.