+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BED & BREAKFAST penzion B

Klíčová slova: BED & BREAKFAST penzion Brno

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Útulný BED & BREAKFAST Penzion Brno nabízí příjemné domácí prostředí. V penzionu si můžete nerušeně odpočinout stejně tak jako strávit klidnou rodinnou dovolenou. Všechny pokoje penzionu BED & BREAKFAST jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, WIFI internetem

Web: penzion-breakfast.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum, penzion, ubytovani – Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po třech lůžkách s vlastním sociálním zařízením vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. Celkem je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností jedné až dvou přistýlek.

Penzion Magda v Ostravě

Penzion Magda,ubytování v – Penzion Magda se nachází v Ostravě a je situován v klidné vilové čtvrti Radvanice, která je snadno dostupná z centra Ostravy.Penzion nabízí ubytování o celkové kapacitě 6 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou pohodlné se standardním vybavením: televizí se satelitní příjmem a ledničkou, vlastní sociální zařízení, které je přímo na pokojích. Součástí penzionu je příjemná restaurace s barem, ve které se neustále vaří pro ubytované hosty i pro další návštěvníky již od 13:00 hod.Přijímají zde stravenky.Parkování je zajištěno přímo v areálu objektu. V suterénu je místnost se stolním fotbalem a kulečníkem, v letních měsících a za hezkého počasí mohou hosté využít zastřešeného posezení na zahrádce s barem.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.