+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beetle pension

Klíčová slova: Beetle pension, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Pension Beetle je umístěn v původně činžovním domě, postaveném roku 1910 a nese znaky historických stavebních prvků. Pension disponuje plně vybavenými jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji, využít můžete také naše 3 apartmány (oddělené ložnice), každý maximálně 6 osob.

Web: pension-beetle.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Vodotrysk

Penzion Vodotrysk, ubytování, penzion – Téměř 200 let starý dům, postavený rodem Schwarzenberků, byl v roce 2006 rekonstruován na penzion. Pro naše hosty jsme připravili 26 lůžek v pokojích s koupelnou, WC, internetovou přípojkou, TV se satelitem a ledničkou. Součástí objektu je dětské hřiště s terasou a vlastní uzamykatelné parkoviště.

Penzion Veronika

Penzion Veronika, ubytování, penzion – Kapacita penzionu je 9 míst, nabízíme 3 pokoje – jeden čtyřlůžkový a dva dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem. Hosté penzionu mohou využívat venkovní krbové posezení, venkovní bazén, pro děti je k dispozici houpačka, pískoviště, pro děti i dospělé venkovní stůl na stolní tenis.

Rekreační komplex Losinka

Rekreační komplex Losinka, ubytovani, penzion – Rekreační komplex Losinka se nachází v krásném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku. Celý komplex se rozprostírá na ploše zhruba 23.000 m2 na okraji vesnice mezi lesem a říčkou Losinkou, v bezprostřední blízkosti zámeckého parku. Areál rekreačního komplexu nabízí ideální zázemí pro školy v přírodě, školní výlety, školní lyžařské kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, firemní školení, svatby, promoce, ubytování v rámci lázeňské léčby v sousedních lázních Velké Losiny, stravování při jednodenních zájezdech apod.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.