+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beltine Hotel

Klíčová slova: ubytování, hotel, Beskydy, wellness, Ostravice

E-mail: ctechtest@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Ubytování v luxusním wellness hotelu Beltine Ostravice v Beskydech. Díky perfektnímu ubytování, výtečné gastronomii a unikátnímu wellness centru bude pro Vás hotel Beltine místem, kde budete chtít už zůstat.

Web: www.beltinehotel.cz

Další související informace

OREA HOTEL Palace-Zvon

ubytování, mariánské lázně, bazén, wellness, léčen – Marienbad, Mariánské Lázně, Hotel Zvon, Unterkunft, Ubytování, accommodation, Online rezervace, reservation, Orea Hotels, léčení, wellness, bazén, relaxační pobyt, rodinná dovolená, taneční večery, restaurace

Hotel Peregrin v Českém Krumlově

hotel, ubytování, hotel Peregrin , ubytování v – Hotel Peregrin v Českém Krumlově nabízí ubytování v centru města v 9 prostorných 2lůžkových pokojích a 1 apartmánu. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí. Z některých pokojů je krásný výhled na zámek. Českokrumlovská restaurace je v sesterském hotelu Švamberský dům jen 100 metrů vzdušnou čarou od hotelu Peregrin. Nabízí příjemné posezení u otevřeného ohně nebo na letní terásce. Z hotelu Peregrin jsou nejzajímavější místa Českého Krumlova vzdálená jen pár kroků.

Načítání trvalo 2.8668 sekund.