+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Best Western Hotel Antare

Klíčová slova: Best, Western, Hotel, Antares, ubytovanie, Bratis

E-mail: hotel-bratislava-best-western-hotel-antares@sk-ubytovani.com

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Hotel Antares ponúka ubytovanie v 8 jednolôžkových a 16 dvojlôžkových izieb a dvoch apartmánoch .. Všetky izby sú vkusne a pohodlne zariadené, klimatizované, vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, trezorom, WiFi a minibarom. Hostia hotela Antares Bratislava majú možnosť využiť parkovania v hotelových garážach.

Web: best-western-hotel-antares.sk-ubytovani.com/









Další související informace

Azyl-pro-milence

azyl, milenci, hodinovy, hotel, ubytovanie – Katalog všech zařízení v ČR typu: azyl pro milence, hodinový hotel a milenecký azyl. Přehledně rozděleno podle regionů + Praha, Brno a Ostrava zvlášť. U inzerátů fotky, popisy a recenze od zákazníků.

Tulip House Boutique Hote

Tulip, House, Boutique, Hotel, ubytovanie, Bratis – V hotelu Tulip House Boutique v Bratislavě je celkem 28 apartmánu, který Jsou rozdělený do Čtyř kategorií a Jsou vhodné pro Dlouhodobé, ale i kratší pobyty. Luxus si hosté užijí iv nadstandardních koupelna s vyhřívaný podlahou, který jsou vybaveny vanou, sprchovým koutem, měkký froté županu, fénem a luxusní kosmetiku.

City Hotel Bratislava uby

City, Hotel, Bratislava, ubytovanie, Bratislava – City hotel Bratislava vám nabízí 600 lůžek v 270 pokojích a to business, standart, rodinnné pokoje a apartmány. Většina pokojů má balkony. V pokojích City hotelu máte k dispozici dvě samostatné postele, samostatnou koupelnu,

Načítání trvalo 0.4113 sekund.