+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Best Western Hotel Prachá

Klíčová slova: Best,Western,Hotel,Prachárna,ubytování,Olomouc,Pr

E-mail: Hotel-Olomouc-Pracharna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2010

Popis: PRACHÁRNA Hotel & Resort má celkovou kapacitu 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite 1 suite. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, k dispozici fén, telefon, Wi-Fi internet, kabelová TV, psací stůl a minibar.

Web: www.best-western-hotel-pracharna-olomouc.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Red & Blue design h

Hotel,Red,&,Blue,design,hotel,Prague,ubytování,Pr – Red & Blue design hotel Prague se nachází na okraji historického centra Prahy, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Budova ze začátku 20. století byla zcela zrekonstruována v roce 2009 a nyní poskytuje 52 velkých klimatizovaných pokojů.

Hotel U Medvídků ubytován

Hotel,U,Medvídků,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr – Hotel U Medvídků je unikátním ubytovacím zařízením s pivovarem v Praze. Pivovarský hotel U Medvídků se nachází v domě z 15. století a byl přestavěn na 3- hvězdičkový hotel se zachovanými gotickými krovy a malovanými trámovými stropy.

Hotel Flora ubytování Olomouc

Hotel,Flora,ubytování,Olomouc,ubytovani – Desetipatrový hotel Flora disponuje 163 komfortními pokoji o celkové kapacitě 326 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletu, televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar. WiFi internet.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.