+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Best Western Hotel Vladim

Klíčová slova: Best,Western,Hotel,Vladimir,ubytování,Ústí,nad,La

E-mail: Hotel-Usti-nad-Labem-Vladimir@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Best Western Hotel Vladimir má pro Vaše pohodlí připraveno kvalitní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Hotel má k dispozici 168 lůžek v 81 pokojích a 3 apatmá. Typy pokojů: Standard Class 4*, Executive Class 4*, Luxury Class 4*, Executive Apartmá 4*.

Web: www.hotel-vladimir-usti-nad-labem.az-ubytovani.com/

Další související informace

Interhotel Bohemia

Interhotel,Bohemia,ubytování,Ústí,nad,Labem,Usti,n – Restaurace nabízí širokou paletu různých jídel, kde převládá česká kuchyně. Lze vyhovět i specialitami mezinárodní kuchyně. Máme zkušený personál, jež připravuje velmi chutná a zdravá jídla. Kuchaři jsou mistři nejen svého oboru, ale i umění. Restaurace Vám nabízí stravování až pro 200 osob najednou při dodržení 100% kvality veškerého servisu.

Hotel Labe ubytování Mari

Hotel,Labe,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske,La – Ubytování je nabízeno ve 32 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových nekuřáckých v kategorii komfort. Mezi vybavení pokojů patří koupelna se sprchou nebo vanou, WC, televize, telefon, připojení na internet, minibar, sejf, vysoušeč vlasů. Parkování je možné nedaleko od hotelu. Check in je 14:00 a check out v 11:00.

Hotel Amber Hotel Vavřine

Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad – Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Načítání trvalo 0.4323 sekund.