+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezva ubytování

Klíčová slova: ubytování,ubytování ČR,ubytování Česko,

E-mail: psenicka@bezva-ubytovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Zprostředkování ubytování po celé ČR. Ubytování se slevou 10% - hotely, penziony, chaty a chalupy, Slovensko. Dále ubytování na horách, koupání, turistika, rybaření, pobyty u koní a v přírodě. Ubytování se slevou.

Web: www.bezva-ubytovani.cz

Další související informace

Talent a mania

Talent, mania, soutěž, Česko, Slovensko – Vše o dvou největších československých talentových soutěžích. Informace, rozpis castingů, podmínky soutěže a video upoutávky pro soutěž TalentMania i pro československou soutěž Česko Slovensko má talent.

Československé talenty

talentmania, česko, slovensko, talent – Okrem spravodajstva a základných informácii ohľadne oboch česko-slovenských talentových súťaží Talentmania a Česko Slovensko má talent prináša stránka možnosť vyjadriť svoj názor vo fóre alebo hlasovaním v anketách ohľadne oboch súťaží.

Penzion JELEN Karviná

levné ubytování,ubytování Karviná, penzion Karviná – Rodinný Penzion JELEN v Karviné nabízí ubytování se snídani v centru města na tiché, klidné Zámecké ulici. Nekuřácké útulné dvoulůžkové pokoje a apartmány, nabízí sociální zařízení, TV, telefon, bezplatnou Wi-FI. Penzion JELEN je ideálním místem odpočinku v blízkosti historických památek.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.