+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bohemia Apartments Prague

Klíčová slova: Bohemia Apartments Prague Centre

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Některé apartmány mají terasu do dvora. Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jeich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů.

Web: bohemia-apartments-prague-centre.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Trinidad Prag v Praze

hotel, Trinidad, Trinidad Prague Castle, – Čtyřhvězdičkový hotel Trinidad Prague Castle v Praze sídlí v secesní budově, která prošla před nedávnem náročnou rekonstrukcí s ohledem na zachování originálních architektonických prvků. Hned po vstupu do hotelu Trinidad Prague Castle v Praze Vás okouzlí interiér, kde se snoubí historie s luxusním pohodlím.

Apartments Wenceslas square v Praze

Apartments Wenceslas square,ubytování v – Apartmán Apartments Wenceslas Square poskytuje ubytování ve dvou budovách. V secesní budově, jejíž historie sahá do počátku 20. století a z jejíhož balkonu promlouval v roce 1989 Václav Havel a ve středověkém domě datovaném již od roku 1348, který je jedním z nejstarších na Václavském náměstí. Naleznete zde hned několik typů apartmánů. Vybrat si můžete mezi moderně zařízenými studii a jedno až čtyřlůžkovými pokoji, jejichž celková kapacita je 150 lůžek. Apartmán také nabízí možnost parkování.

Načítání trvalo 2.5161 sekund.