+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bokova chata

Klíčová slova: ubytování,Nové Hutě,Šumava,lyže,cyklistika,levně,

E-mail: bokovachata@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2011

Popis: Nabízím ubytování s celoročním provozem nedaleko obce Nové Hutě na Šumavě.Svojí polohou je určena spíše pro hosty, kteří hledají klid a pohodu po sportovním vyžití.Stravování je zajištěno přímo v objektu se zaměřením na zdravou výživu.

Web: www.bokova-chata.cz

Další související informace

Penzion Domek Kata Matěje ubytování Český Krumlov

Penzion,Domek,Kata,Matěje,ubytování,Český,Krumlov, – Ubytování v centru Českého Krumlova je zajištěno ve třech pokojích a to v dvoulůžkovém, třílůžkovém a apartmánu pro pět osob. Z každého pokoje si můžete vychutnat překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Do vybavení pokojů je zahrnuto kuchyňka, koupelna s vanou nebo se sprchou a toaleta.

UbytovanieLondyn.sk

ubytování, Ubytování Londýn, bývaní v Londýne, – Informácie o Londýne a možnosti ubytovania v metropole Veľkej Británie. Naše ubytovanie je určené pre ľudí, ktorí majú záujem pracovať alebo študovať v UK. Veľký výber a dobré ceny sú znakom kvality .

Chalupa Světlohorka ubyto

Chalupa,Světlohorka,ubytování,Světlá,Hora,Svetla, – V chalupě Světlohorka je možnost ubytování s celkovou kapacitou chalupy 7 lůžek + 1dětské postýlky . Chalupa je vhodná jak pro dovolenou s dětmi, tak pro pobyt skupiny přátel či rekreaci ve zralém věku.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.