+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Botel FLORENTINA BOAT uby

Klíčová slova: Botel,FLORENTINA,BOAT,ubytování,Praha,1-Staré,Měs

E-mail: Hotel-Praha-Florentina@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: MS Florentina poskytuje ubytování v 54 kabinách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, TV a rádiem, pro celkem 100 cestujících. Naloďte se v Praze a druhý den ráno se probuďte v úplně jiném koutě Čech.

Web: www.botel-florentina-boat-praha-1.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Old Prague ubytování Praha 1-Staré Město

Hotel,Old,Prague,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pra – K ubytování jsou pro Vás připraveny příjemné pokoje s vlastním příslušenstvím, vybavené TV/SAT, koupelnou, telefonem. Celkem 28 pokojů z toho 9 třílůžkových a 19 dvoulůžkových, které lze využít i pro ubytování jedné osoby.

Hotel Golf ubytování Prah

Hotel,Golf,ubytování,Praha,5-Motol,Praha,5-Motol, – Hotel Golf je tradiční pražský hotel, nacházející se v klidné lokalitě, nedaleko centra města, obklopen zelení a v bezprostřední blízkosti golfového hřiště. Hotel Golf je vhodný pro ty, které čeká cesta do Prahy za turistikou nebo pracovními povinnostmi a hledají levné ubytování splňující komfort tříhvězdičkového hotelu.

Hotel BARLEY ubytování Pr

Hotel,BARLEY,ubytování,Praha,2,ubytovani – Barley Hotel nabízí ubytování v Praze. Ubytování se nachází v budově Ječná 39a, Praha 2, jedná se o nově zrekonstruované prostory v 6. patře administrativní budovy v centru Prahy. Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré Prahy a Hradčan.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.