+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Botel FLORENTINA BOAT uby

Klíčová slova: Botel,FLORENTINA,BOAT,ubytování,Praha,1-Staré,Měs

E-mail: Hotel-Praha-Florentina@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: MS Florentina poskytuje ubytování v 54 kabinách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, TV a rádiem, pro celkem 100 cestujících. Naloďte se v Praze a druhý den ráno se probuďte v úplně jiném koutě Čech.

Web: www.botel-florentina-boat-praha-1.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion Merlin ubytování Praha 2

Penzion,Merlin,ubytování,Praha,2,ubytovani – Penzion Merlin je zařízen útulně v příjemném domácím stylu. Penzion má svůj vlastní výtah. Vybrat si hosté mohou pokoj s koupelnou uvnitř pokoje - kategorie A, nebo s koupelnou vedle pokoje - kategorie B.

Hotel Černý Slon ubytován

Hotel,Černý,Slon,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr – Hotel Černý slon se nachází na Praze 1 nedaleko známého Staroměstského náměstí. V tomto hotelu se krásně doplňuje gotická architektura s dnešní dobou. Dům je zanesen do mezinárodního dědictví UNESCO, a jeho historie sahá až do 14. století.

Hotel Prague Golden Age u

Hotel,Prague,Golden,Age,ubytování,Praha,1-Staré,M – Překrásná historická budova hotelu Prague Golden Age se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti Karlova mostu a dalších pamětihodností. Původně gotický dům z roku 1468 dostal svoji dnešní podobu v období pozdní renesance. V letech 2002 až 2004 provedl současný majitel budovy zdařilou rekonstrukci a vzhledem ke své jedinečnosti byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO.

Načítání trvalo 0.4539 sekund.