+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Botel Katamarán Valkýra u

Klíčová slova: Botel,Katamarán,Valkýra,ubytování,Milevsko,Katama

E-mail: Botel-Orlicka-prehrada-Kamatran-Valkyra@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: v KATAMARÁNU VALKÝRA - máte možnost poznat plavbu pod napnutými plachtami námořního katamaránu. Ubytování v pohodlných dvoulůžkových kajutách s WC a sprchou. Na palubě je spousta místa pro slunění čí noční dýchánek s hudbou. V lednici vychladíte oblíbený drink či uskladníte naložené maso na noční grilování. Neméně zajímavou specialitou je i možnost potápění z lodi nebo i možnost absolvovat potápěčský kurz.

Web: www.botel-katamaran-valkyra.s-ubytovani.com/Milevsko.htm

Další související informace

Botel FLORENTINA BOAT uby

Botel,FLORENTINA,BOAT,ubytování,Praha,1-Staré,Měs – MS Florentina poskytuje ubytování v 54 kabinách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, TV a rádiem, pro celkem 100 cestujících. Naloďte se v Praze a druhý den ráno se probuďte v úplně jiném koutě Čech.

Penzion Sebastian ubytová

Penzion,Sebastian,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,K – Pension Sebastian se nachází nedaleko historického centra města Český Krumlov. Pension je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Zaparkovat můžete přímo na zahradě pensionu. Po celém pensionu je k dispozici Wi-Fi. Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 19 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a minibarem. Ubytování je i se snídaní. Rádi Vás ubytují i s domácím mazlíčkem. Při dlouhých večerech můžete posedět v pergole s krbem. Pro děti pension připravil malé dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou. Na zahradě se také nachází kryté parkoviště, kde také můžete uskladnit kola, nebo lodě. Na zahradě můžete také grilovat.

Načítání trvalo 0.3058 sekund.