+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boutique hotel Bristol

Klíčová slova: Boutique hotel Bristol

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Jeden z nejluxusnějších hotelů v Košicích Vás jistě okouzlí svou architekturou a smyslem pro detail. Dojem umocní též výhled na historickou část Košic a Dóm Sv. Alžběty, vzdálený jen 100m od hotelu. Boutique Hotel Bristol nabízí ubytování v luxusních jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Po náročném dni nebo pro očistu ducha i těla můžete navštívit římské koupele.<p> Boutique Hotel Bristol byl třikrát po sobě oceněn jako nejlepší hotel v Košicích podle Trend Top Hotels.

Web: boutique-hotel-bristol.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Comfort Nitra

Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre – Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Royal Court Boutique Hote

Royal Court Boutique Hotel and Spa, ubytovani, ho – Nacházející se v blízkosti historického centra Prahy, v 10 minut chůze od hlavních historických zajímavostí, čtyř-hvěydičkový Hotel Royal Court Boutique Hotel and Spa je v zrekonstruované moderními metody budově 19. století. Výborný zážitek pro naše hosty přinesou vysoce pohodlné matrace v kombinaci s moderními masážními sprchy a vyhřívanou podlahou v koupelně. Pokoje jsou vybaveny velkým TV a internetem.

Hotel Annahof v Domašově

Hotel Annahof,ubytování v Domašově – Hotel Annahof se nachází v přírodní rezervací Bílý potok, je vybaven moderními pokoji s bezplatným Wi-Fi.Každý pokoj má moderní zařízení, mezi něž patří TV a psací stůl. Všechny pokoje mají koupelnu s veškerým komfortem.V jeho restauraci jsou podávány místní speciality. Má sezónní terasu.Hotelový bar Annahof je otevřen denně a nabízí různé aperitivy a teplé nápoje. V létě mohou hosté relaxovat s drinkem na terase.Parkování zdarma.Oblast okolo hotelu nabízí možnosti turistiky a cykloturistiky.

Načítání trvalo 2.0065 sekund.