+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boutique hotel Bristol

Klíčová slova: Boutique hotel Bristol

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Jeden z nejluxusnějších hotelů v Košicích Vás jistě okouzlí svou architekturou a smyslem pro detail. Dojem umocní též výhled na historickou část Košic a Dóm Sv. Alžběty, vzdálený jen 100m od hotelu. Boutique Hotel Bristol nabízí ubytování v luxusních jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Po náročném dni nebo pro očistu ducha i těla můžete navštívit římské koupele.<p> Boutique Hotel Bristol byl třikrát po sobě oceněn jako nejlepší hotel v Košicích podle Trend Top Hotels.

Web: boutique-hotel-bristol.hotely24.sk/

Další související informace

King Charles Boutique Hotel Residence v Praze

King Charles Boutique Hotel Residence , ubytování – Budova čtyřhvězdičkové King Charles Boutique Residence pochází z roku 1913 a i přes nedávnou rekonstrukci si dokázala zachovat svou prvorepublikovou atmosféru. V hotelu se můžete ubytovat ve 33 stylových jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených starodávným nábytkem z mahagonového dřeva a rozdělených do kategorií Standard, Superior a Honeymoon.Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat v podzemní garáži.

Hotel Admiral v Říčanech

Hotel Admiral,ubytování v – Hotel Admiral nabízí ubytování v klidné části obce Říčany u Brna, v blízkosti lesa,rybníku a tenisových kurtů.Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO aBrněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem. K ubytování v hotelu Admiral jsou k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a apartmány s ubytovací kapacitou 50 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize atelefon s přímou volbou. Součástí hotelu je i parkoviště pro hosty.

Hotel PALACKÝ v Karlových Varech

Hotel PALACKÝ,ubytování v Karlových – Hotel Palacký (původně dům Červené srdce) se nachází v centru lázeňské zóny na věhlasné Staré Louce a stojí na svém místě na levém břehu říčky Teplé.Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby. Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata. Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné.

Načítání trvalo 2.1264 sekund.