+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Trnová

Klíčová slova: Bowling Trnová, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Bowling Trnová poskytuje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V prostorách centra je hostům k dispozici bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF; veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami.

Web: bowling-trnova.hotel.cz/

Další související informace

Pension Pretty

Pension Pretty, penzion, ubytovani – Pension Pretty nabízí pohodlné ubytování s možností polopenze v jednom z nejznámějších českých horských středisek - Harrachově. V Pensionu Pretty jsou Vám k dispozici dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV + SAT. V letních měsících jistě oceníte venkovní posezení s krbem a ohništěm. K dispozici je solárium, sauna, v celém objektu je možnost bezdrátového připojení k internetu. U pensionu vlastní parkování.

Pension Klondajk

Pension Klondajk, penzion, ubytovani – Pension Klondajk byl postaven ve stejnojmenné klidné části Harrachova. Hodí se především pro rodiny s dětmi a rekreanty, kteří mají rádi klidné prostředí. Všechny pokoje v pensionu Klondajk jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC a televizorem se satelitním příjmem. Cena za ubytování zahrnuje snídani, můžete si domluvit i polopenzi.

Penzion Věra

Penzion Věra, penzion, ubytovani – Penzion s celkovou kapacitou 25 lůžek je ideálním místem pro odpočinek, rodiny s dětmi, kurzy, semináře, lyžařské kurzy či školy a školky v přírodě Pokoje jsou stylově zařízené vybavené sprchou a WC. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a jeden 4-lůžkový s možností půjčení si barevné televize se satelitním přijímačem.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.