+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Trnová

Klíčová slova: Bowling Trnová, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Bowling Trnová poskytuje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V prostorách centra je hostům k dispozici bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF; veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami.

Web: bowling-trnova.hotel.cz/

Další související informace

Ubytování v Moravské Třeb

Ubytování v Moravské Třebové, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám cenově dostupné ubytování v Moravské Třebové. K dispozici jsou pokoje pro dvě až čtyři osoby vybavené vlastním sociálním zařízením. Okolí nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezeka cyklotras, koupaliště, tenisové kurty.

Penzion Harmonny

Penzion Harmonny, penzion, ubytovani – Penzion Harmonny nabízí celoroční ubytování v soukromí na jednom z nejklidnějších míst na území města Český Krumlov. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV + SAT a možnost bezdrátového připojení k internetu. Penzion Harmonny má vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma. Cyklistům nabízíme zdarma úschovu kol. Celý objekt je nekuřácký.

Penzion Carrabbas

Penzion Carrabbas, penzion, ubytovani – Součástí pokojů v penzionu Carrabbas je TV, lednice, fén a možnost připojení k internetu zdarma. Pro hotelové hosty slouží parkoviště v objektu. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 2.5224 sekund.