+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Trnová

Klíčová slova: Bowling Trnová, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Bowling Trnová poskytuje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V prostorách centra je hostům k dispozici bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF; veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami.

Web: bowling-trnova.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Uherčice

Penzion Uherčice, penzion, ubytovani – Penzion Uherčice se nachází v blízkosti Vranovské přehrady (9km od Bítova a 20km od pláže Vranovské přehrady).Jedná se o ubytování u Vranovské přehrady, turisté zde mohou hojně využívat cykloturistiku, protože je zde vhodná krajina pro projížďky na kole.

Penzion Mlejn

Penzion Mlejn, penzion, ubytovani – K ubytování jsou v Penzionu Mlejn připraveny dva přízemní 4-lůžkové apartmány s možností přistýlky, každý o celkové ploše 45m2. Součástí každého bytu je prostorná koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem, WC, tekoucí teplou a studenou vodou. Kuchyňský kout je vybaven plynovým sporákem s troubou a digestoří, dřezem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a samozřejmě lednicí s mrazákem.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.