+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Trnová

Klíčová slova: Bowling Trnová, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Bowling Trnová poskytuje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V prostorách centra je hostům k dispozici bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF; veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami.

Web: bowling-trnova.hotel.cz/

Další související informace

Pension Špičák

Aura pension Špičák, penzion, ubytovani – Rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, trampolína, půjčovna kol, holí na nordic walking, wifi zdarma. Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, k dispozici je uzamykatelná garáž pro uložení kol ubytovaných, případně garáž pro parkování motocyklů.

Penzion Lesovna

Penzion Lesovna, penzion, ubytovani – V příjemném nově zrekonstruovaném objektu jsou k dispozici 2-6 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Penzion nabízí 8 x 2-lůžkové, 4 x 3-lůžkové , 2 x 4-lůžkové a 2 x 6-lůžkové pokoje. V penzionu je společenská místnost s televizí a kuchyňka. U penzionu jsou k dispozici dvě hřiště, houpačky a posezení u ohně.

Penzion Pod Rozhlednou

Penzion Pod Rozhlednou, penzion, ubytovani – Penzion se nachází na okraji malebné obce Vrbice poblíž 35 m vysoké rozhledny. Pro ubytování nabízí penzion dvoulůžkové pokoje a 7 apartmánů s vyhlídkovým pokojem. Všechny ubytovací jednotky dispoznují sociálním zařízením a kuchyňkou. Stravování zajišťuje restaurace v prostorách penzionu.

Načítání trvalo 2.3526 sekund.