+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bruk

Klíčová slova: ubytování

E-mail: penzion@bruk.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Penzion Bruk se nachází v nadmořské výšce 905m/m, pět km od centra Špindlerova Mlýna na jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš. Uprostřed malebného horského údolí strávíte dovolenou přesně podle svých představ. Svou ideální polohou je tím pravým místem pro vyznavače zimních sportů i letní turistiky či cykloturistiky.

Web: www.bruk.cz

Další související informace

Ubytování Praha

ubytování, ubytování Praha, ubytování v Praze – Ubytování Praha Inzertní portál - Nabídka & Poptávka Ubytování Praha a s tím související služby přehledně -------------------------------------------------------------------------------- Poskytujete ubytování a máte málo zakázníků, chcete vše změnit ? Základem spěchu k získání nových zakázek je prezentace služeb na dobré webové adrese Využijte naší nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu www.ubytovanipraha.name

Penzion Braun

Penzion Braun, oenzion, ubytovani – Penzion Braun je malého rodinného typu, kde je ke každému hostu věnována individuální pozornost. Součástí je hlídané parkoviště, WIFI Internet, pronájem jízdních kol, pinpongový stůl a venkovní ohniště. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Pension Helena

Pension Helena, penzion, ubytovani – V našem rodinném pensionu Helena nabízíme ubytování v 8 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. U některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a toaletou. Střed města - Václavské náměstí - je 4 stanice metrem, "trasou C" k dosažení za 8 minut. V přízemí našeho pensionu Helena je malá útulná kavárna s kapacitou 16 míst, zde se podávají snídaně. Nabízíme možnost okružních jízd Prahou a prohlídku hradů a zámků mimo Prahu.

Načítání trvalo 1.2303 sekund.