+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bruk

Klíčová slova: ubytování

E-mail: penzion@bruk.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Penzion Bruk se nachází v nadmořské výšce 905m/m, pět km od centra Špindlerova Mlýna na jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš. Uprostřed malebného horského údolí strávíte dovolenou přesně podle svých představ. Svou ideální polohou je tím pravým místem pro vyznavače zimních sportů i letní turistiky či cykloturistiky.

Web: www.bruk.cz

Další související informace

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček, penzion, ubytovani – Penzion Zámeček leží v poklidné oblasti poblíž Beskyd na Severní Moravě. Umístění poblíž centra města Český Těšín z něj činí atraktivní místo pro Vaše ubytování při pracovním jednání, ale i v případě rekreace. V Penzionu Zámeček je 11 pokojů s kapacitou 23 lůžek, s možností přistýlek, se sociální zařízení na každém pokoji.

Penzion 14

Penzion 14, penzion, ubytovani – Dům v historickém centru Podkrkonošského města Hostinné zrekonstruovaný významným českým architektem, stylově laděné pokoje, restaurace, kavárna, vinný sklep, krbová kamna. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzion Hustopeče Mereda

Penzion Hustopeče, Ubytování Hustopeče – Rodinné ubytování v klidné části Hustopečí. Penzion Hustopeče Meredová nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici je vybavená kuchyňka, televize, koupelna a venkovní terasa s pergolou.

Načítání trvalo 1.1977 sekund.