+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BUCHLOV PARK

Klíčová slova: BUCHLOV PARK

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2010

Popis: Hotel “Buchlov Park” leží pod hradem Buchlovem , který je jedním z nejnavštevovanejším v Ceské republice a tycí se nad chránenou krajinnou oblastí Chribu jenž je v centru mikroregionu Buchlov. Díky na

Web: buchlovpark.hotel.cz/

Další související informace

Zahrady - LUBO

zahrady parky živé ploty hrací plochy sečení park – Firma LUBO - ZAHRADNICKO TECHNICKÉ SLUŽBY, byla založena v roce 1997. Od samého začátku založení se firma zabývá přípravou půdy a terénními úpravami pro založení okrasných trávníků a jejich údržbou. Do které patří pravidelné sečení, hnojení i ošetřování trávníků proti škůdcům a chorobám. Zároveň s parkovými úpravami provádíme návrhy na výsadbu a zakládání záhonů s okrasnými i ovocnými stromy. A to jak pro veřejnou zeleň obcí a měst tak i pro rodinné zahrady. Na vzrostlé zeleni provádíme údržbu tvarováním okrasných keřů a stromů, prořezávání starších stromů a keřů, tak i kácení starých nebo nemocných stromů. Všechny naše práce provádíme s největší opatrností jak k rostlinám a agrotechnickým lhůtám, tak i k ekologii. Pro tuto dlouholetou tradici a zkušenost přichází firma, každoročně na začátku nové sezóny s novými pracovními technologiemi, které by zkvalitnili naše služby a na druhou stranu snížili ceny pro spotřebitele a zákazníky. Budeme rádi, když i Vy vyzkoušíte naše služby.

Park Hotel v Bělé pod Pradědem

Park Hotel,ubytování v Bělé pod – Vítáme Vás na stránkách rodinného HOTELU PARK ***, který se nachází v Jeseníkách v centru malebného horského střediska Hrubého Jeseníku.Park hotel nabízí veškeré hotelové služby, hlídané parkoviště, příjemné prostředí, moderně vybavené pokoje, skvělou gastronomii a nepřeberné možnosti sportovního a kulturního vyžití. Kapacita hotelu je 56 lůžek: · 1 hotelový apartmán (3 lůžka + 2 přistýlky) · dvoulůžkový pokoj – 6 · třílůžkový pokoj – 10 · čtyřlůžkový pokoj – 1 · pětilůžkový pokoj – 1.Vstřícný a profesionální kolektiv našeho hotelu je připraven Vám zajistit opravdu příjemný pobyt .

Načítání trvalo 0.0578 sekund.