+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BULY ARÉNA

Klíčová slova: BULY ARÉNA

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2010

Popis: Veškeré pokoje skýtají dostatek klidu pro relaxaci, odpočinek a nerušený spánek. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem a internetové připojení.

Web: bulyarena.hotel.cz/

Další související informace

O2 Arena Praha, vstupenky

O2 Arena, o2 aren praha, 02 arena, O2 Arena Praha – Podívejte se na kulturní program sportovní haly O2 Arena. Dozvíte se více informací o akcích i o samotných aktérech. Když vás některá akce zaujme, máte možnost si lístky rovnou objednat a zakoupit. A pokud jste soutěživí, můžete u některých akcí zkusit o lístky soutěžit.

Koncerty Kylie Minogue

Kylie Minogue, Koncert, Praha, O2 Aréna – Informace a zajímavosti o koncertě Kylie Minogue v Praze v O2 Aréně, 2. 3. 2011. Aphrodite Les Folies Tour 2011 - fotky, video upoutávky, místo konání koncertu, návod na nákup vstupenek, diskusní fórum.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 1.6204 sekund.